“The Business” Filminin Devam Halkası Geliyor!

“The Business” Filminin Devam Halkası Geliyor!

  12 Temmuz 2019

  801 Okunma

Danny Dyer'ın açıklaması ile The Business filminin devamının çekileceği söylendi. 2005 yapımı olan bu film suç ve gerilim türleri ile izleyiciyi ekrana kilitlemişti. Yeni bir duyuru ile filmin devamının çekileceği açıklandı.

Elde edilen verilere göre filmin yetenekli başrol oyuncusu Danny Dyer filmin devamında da izleyici ile buluşacak. Başarılı oyuncu “The Football”, “Factory”, “Severance”, “Human Traffic”, “East Enders” gibi filmlerde yer almıştı. Daha sonra 2005 yılında da “The Business” filminde başrol alarak büyük ilgi görmüştü. Açıklamalar doğrultusunda resmi olarak bu filmde de yerini koruyacak.

Filmin 2005 yılı yapımında yönetmen koltuğunda bulunan Nick Love yeni filmde devam edecek mi bilinmiyor. Yönetmenliğin kim tarafından üstleneceği konusu hakkında güncel bir bilgiye ulaşılamadı. Ayrıca senaryonun “The Business” yanı sıra “The Douple”, “Layer Cakeve Unleashed” gibi yapımların oyuncu kadrosundan tanıdığımız Türk asıllı Tamer Hassan tarafından yazıldığı duyuruldu. Yeni adı “Back in Business” olarak tanıtılan filmin senaryosu tamamlandığında ilgili yapımcılar ile görüşmelerin sağlanacağı belirtildi.

Konu ile ilgili bilgi aktaran The Sun’ın elde ettiği bir kaynakta söyle söyleniyordu: Tamer, senaryo sebebiyle oldukça heyecanlı. Bu filmin etrafında olaylar bitmek bilmiyor. Tamer ve Danny getirileri almaya devam ediyor. Filmin konusu ise şu şekilde olacaktı: Frankie, yaşadığı Güney Londra’dan sıkılmış, farklı arayışlar içerisine girmiştir. Büyük bir iş için İspanya’ya gitmeye karar verir ve Charlie’nin yanına gider. Charlie, karanlık ve kirli işlerin bir numarası haline gelen bir adamdır. Frankie, bu işte oldukça başarılı olan Charlie sayesinde hayatı boyunca suç bataklığında uğraşıp duracaktır. Artık yapması gereken Charlie ile birlikte kendini bulunduğu konumdan daha üst seviyelere çıkarmak olacaktır. Sammy ise İspanya suç örgüt üyelerinin başrolünde yer alır. Frankie’yi kabullenmesi hiçte kolay olmayacaktır.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi, Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.