Tessa Thompson’lı “Sylvie’s Love”dan Fragman!

Tessa Thompson’lı “Sylvie’s Love”dan Fragman!

  15 Ekim 2020

  4 Okunma

Amazon, Eugene Ashe'in yönetmenliğini yaptığı yeni bir dönem romantizmi olan Sylvie's Love'ın ilk fragmanını yayınladı.

Amazon Prime Video, Noel Günü prömiyerini yapacak olan Tessa Thompson’ın “Sylvie’s Love” filminden ilk fragmanı yayınladı. Filmin yeni fragmanında eski bir yaz aşkı yeniden canlanıyor. Thompson, TV sektörüde kariyer yapmak isteyen genç bir kadını oynuyor. Dönemin romantizminde başrolde Tessa Thompson, kamera arkasında film yapımcısı Eugene Ashe yer alıyor.

1957’de New York’ta geçen filmin özeti şöyle: “Bir saksafoncu olan Robert, geceleri daha az yetenekli ancak tanınmış bir grup liderinin arkasında bir caz dörtlüsünün üyesi olarak geçiriyor. Televizyonda bir kariyer hayal eden Sylvie, nişanlısının savaştan dönmesini beklerken yaz günlerini babasının plak dükkanında yardım ederek geçiriyor. Robert plak dükkanında yarı zamanlı bir işe başladığında, ikisi daha önce hissettiklerinden farklı olarak her birinde derin bir tutku uyandıran bir arkadaşlığa başlar. Yaz biterken, hayat onları farklı yönlere çekerek ilişkilerini sona erdirir. Yıllar geçtikten sonra, Sylvie’nin bir TV yapımcısı olarak kariyeri çiçek açarken, bir tesadüfi toplantıda Sylvie ve Robert’ın yolları tekrar kesişir, ancak hayatları değişirken birbirlerine olan hislerinin aynı kaldığını fark ederler.”

1950’lerin sonlarında New York’ta geçen ve Eugene Ashe tarafından yazılıp yönetilen filmin oyuncu kadrosunda Tessa Thompson ve Nnamdi Asomugha’nın yanı sıra Eva Longoria, Jemima Kirke, Tone Bell, Aja Naomi King, Alano Miller, Erica Gimpel, Ryan Bathe, Wendi McLendon Covey ve Lance Reddick gibi isimler yer alıyor.

Sylvie’s Love, 25 Aralık’ta Amazon’da izleyicilerle buluşacak.

Sylvie’s Love (2020) Filmi Resmi Fragman İzle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.