Tenet Yıldızı John David Washington, David O. Russell’ın Yeni Filminde Rol Alacak

Tenet Yıldızı John David Washington, David O. Russell’ın Yeni Filminde Rol Alacak

  10 Ekim 2020

  3 Okunma

Christopher Nolan'ın Tenet filminde başrol oynayan John David Washington, David O. Russell'ın yeni filminde oynayacak.

John David Washington, David O. Russell’ın New Regency için hazırladığı yeni filminde Christian Bale ve Margot Robbie ile başrol oynayacak. Filmin temel hikayesi ya da ismi henüz belli değil ancak Ocak ayında Los Angeles’ta çekilmesi planlanıyor.

Üç kez Oscar ödülü almış olan görüntü yönetmeni Emmanuel “Chivo” Lubezki de film ekibinde yer alacak. Proje, yapımcı-yönetmen-yazarın orijinal fikrine dayanıyor. Film, New Regency’nin anlaşma yaptığı 20th Century Studios aracılığıyla dağıtılacak. Matthew Budman, yapımcılığı üstlenecek. Michael B. Jordan yılın başlarında projeye dahil olmuştu ancak daha sonra ayrılmasıyla filmin kadrosuna John David Washington dahil oldu.

Beyaz Perdeye Spike Lee’nin yönettiği BlackKklansman ile çıkan Washington, şu anda vizyonda olan Christopher Nolan’ın yönetmenliğindeki Tenet filminde rol alıyor ve aynı zamanda Sam Levinson’ın yönettiği ve senaryosunu yazdığı Malcolm & Marie drama da Zendaya ile başrolde.

David O. Russel, hem “American Hustle” hem de “Silver Linings Playbook” filmleriyle En İyi Yönetmen ve En İyi Senaryo kategorilerinde Oscar adayı gösterilmişti.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.