Game of Thrones Yıldızı Sophie Turner’lı “Survive” Dizisinden Yeni Fragman

Game of Thrones Yıldızı Sophie Turner’lı “Survive” Dizisinden Yeni Fragman

  24 Mart 2020

  1.087 Okunma

Başrollerinde Sophie Turner ve Corey Hawkins'in yer aldığı Quibi dizisi Survive'dan yeni bir fragman paylaşıldı.

10 dakikayı aşmayan süreleriyle dijital yayın platformları arasına farklı bir giriş yapacak olan Quibi, içeriklerini açıklamaya başladı. İlk olarak 175 yeni dizi ile kullanıcılara hizmet vermeye hazırlanan mobil platform, 6 Nisan’da açılacak. Platformun ilk dizilerinden biri olan ve Game of Thrones yıldızı Sophia Turner’ın başrolü üstlendii Survive dizisinden yeni fragman paylaşıldı.

Alex Morel’in romanından Richard Abate ve Jeremy Ungar tarafından uyarlanan dizi, bir hayatta kalma hikayesini anlatacak. Jane isimli bir kadın, rehabilitasyon merkezinden dönüşünde karla kaplı bir dağ eteklerinde uçak kazası geçirir. Yolculuğun başında tanıştığı Paul ve kendisi acımasız koşullar ve kişisel travmalarla mücadele etmek zorundadır.

Nisan ayında prömiyerini yapacak olan Survive, 4 bölümden oluşacak. Mark Pellington’ın yönetmenlik koltuğuna oturduğu dizinin oyuncu kadrosunda Sophie Turner’a Corey Hawkins, Marta Timofeeva, Dane Foxx gibi isimler eşlik edecek.

Sophie Turner, dünya çapında geniş bir hayran kitlesi bulunan Game of Thrones dizisinde Sansa Stark rolünü canlandırmıştı. Oyuncu, Survive dizisinin yanı sıra şimdilerde Heavy ve Broken Soldier isimli iki film projesi ile meşgul.

Survive Dizisi Final Fragmanı izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.