Supernatural’ın 15. Sezonu Ekim Ayında Yeni Bölümleriyle Geri Dönüyor

Supernatural’ın 15. Sezonu Ekim Ayında Yeni Bölümleriyle Geri Dönüyor

  19 Ağustos 2020

  12 Okunma

Supernatural, coronavirüs pandemisi nedeniyle yarım kalan 15. sezonunun geri kalan bölümleri ile ekim ayında ekranlara geri dönecek.

Coronavirüs pandemisi nedeniyle aylar süren belirsizlikten sonra, Supernatural’ın son bölümlerinin Ekim’de yayınlanması planlandı ve dizi finali ise Kasım ayında geliyor. CW, sonbahar programında prömiyer tarihlerini açıklarken, Supernatural’in ertelenen bölümlerinin 8 Ekim’de yayınlanacağını duyurdu.

En uzun soluklu CW şovu olan Supernatural, televizyonda kendine özel bir yer edinmeyi başardı. Tutkulu bir hayran kitlesine sahip olan seri, 5.sezonda bitecek gibi görünmesine rağmen 15 sezon boyunca devam etmeyi başardı. Ancak Mart ayında koronavirüs salgını nedeniyle son üç bölümün çekimleri durduruldu ve diğer bölümlerde post prodüksiyonu etkilendi. Sonuç olarak Supernatural 23 Mart’ta yayınlanan son bölümünden beri ara veriyor.

CW, uzun süredir ara verilen Supernatural’ın 15. ve son sezonunun son iki bölümünün prodüksiyonu henüz başlamadı, ancak bu hafta başlaması planlanıyor. Serinin son yedi bölümünün ilki 8 Ekim saat 20.00’de yayınlanacak. Serinin final bölümü ise 19 Kasım tarihinde saat 21.00’de ekranlara gelecek.

Cw ayrıca diğer şovların da prömiyer tarihlerini duyurdu. Alessandro Borghi’nin başrolünü üstlendiği uluslararası finansal komplo gerilim filmi “Devils” 7 Ekim’de saat 20.00’de yayınlanacak. Fantastik macera dizisi “The Outpost” üçüncü sezonuna 8 Ekim saat 21.00’de Supernatural’ın dönüşünden hemen sonra başlayacak. 4 Ekim’de ise Pandora’nın 2. Sezon galası saat 20.00’de yapılacak.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.