‘Supernatural’, ‘The Flash’ ve ‘Legacies’ Salgın Nedeniyle Sezona Ara Veriyor

‘Supernatural’, ‘The Flash’ ve ‘Legacies’ Salgın Nedeniyle Sezona Ara Veriyor

  17 Nisan 2020

  948 Okunma

Supernatural, The Flash ve Legacies dizileri Corona virüs salgını nedeniyle sezonlarını tamamlayamayacak.

Supernatural hayranları, dizinin nasıl biteceğini öğrenmek için bir süre daha beklemek zorunda kalacaklar. ‘Supernatural’, ‘The Flash’ ve ‘Legacies’, Corona virüs salgını nedeniyle prodüksiyonu durdurmak zorunda kalan yüzlerce projenin arasında. Bu nedenle 3 dizi de sezonlarını planlanan dönemde tamamlayamayacak.

Variety’de yer alan habere göre, Ne “Supernatural”, ne “The Flash”, ne de “Legacies” mevcut sezonlarını başlangıçta planlanan zaman diliminde tamamlayamayacak. Her üç CW serisi, dünyayı etkisi altına alan Corona virüs salgını nedeniyle birçok yapımda olduğu gibi prodüksiyonlarını durdurmak zorunda kaldı. Bu da yakın bir kaynaktan alınan bilgiye göre çekimleri tamamlayamadıkları ve sezon sonlarının 2020’de belirsiz bir süreye ertelendiği anlamına geliyor.

Prodüksiyonlar durdurulmadan önce çekimleri tamamlanan “Legacies” bölümü 26 Mart’ta izleyici ile buluşacak ve bir süre için final olacak. Kaynaklara göre plan, fantastik dramanın 2.sezonunu bitirmek için üretime bu yıl tekrar devam etmek.

‘Flash’ tarafında ise, DC şovunun 19 Mayıs’a kadar sürmesi için yeterli bölümleri var. Daha sonra 2020 yılında 6.sezonu bitirmek için bir ara verilecek.

Supernatural’ın ortak dizi sorumlusu Andrew Dabb, bu hafta başında Twitter’da yaptığı açıklamada dizinin 15.sezonun 18.bölümünün de çekimlerinin yapıldığını ancak

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.