Suits 9. Sezonda Final Yapabilir

Suits 9. Sezonda Final Yapabilir

  25 Ocak 2019

  192 Okunma

USA Network'un en popüler dizisi Suits'in 9. sezonda final yapabileceği iddia edildi.

USA Network’ün en popüler dizisi olarak görülen Suits, 9. sezon için gerekli olan onayı aldı. Son gelen haberlere göre dizinin bu sezonla beraber izleyicilerine veda etmesi bekleniyor.

Suits dizisinin yaratıcısı olan Aaron Korsh görülmektedir. Dizinin 9’ncu sezonu final sezonu olacak ve söylentilere göre bu sezon toplam 10 bölümden meydana gelecek. Son sezonda dizide başrolleri ise Rick Hoffman, Gabriel Macht, Amanda Achull, Sarah Rafferty, Wendell Pierce ve Katherine Haig’in canlandırması bekleniyor.

USA Network kanalının yöneticisi olan Chris McCumber ise final kararıyla ilgili olarak yapmış olduğu açıklamasında Suits dizisinin yaklaşık 10 yıl boyunca kanalın DNA’sında önemli bir rol oynadığını ve kendisiyle beraber kanalda yer alan herkesin Aaron Korsh’a ve bütün Suits ailesine adanmışlıkları, yaratıcıkları ve verdikleri destekler için içten bir şekilde teşekkür ettiğini belirtti.

Suits dizisinde yürütücü yapımcı kadrosunda ise David Bartis, Doug Liman, Genevieve Sparling, Gene Klein, Christopher Misiano ve Erhan Drogin gibi isimler yer alıyor. Dizi her ne kadar ekranlarda izleyicilerine devam edecek gibi duruyor olsa da dizinin evreninin yeni bir devam dizisiyle varlığını sürdürmeye devam etmesi bekleniyor. Devam dizisi ise karşımıza Pearson adıyla gelecek. Devam dizisinde Gina Torres’in canlandırmış olduğu Jessica Pearson karakteri takip edilecek. Şuan ise Suits dizisinin 8. sezonunun bölümleri USA Network kanalında izleyici ile buluşmaya devam ediyor.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi, Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.