Suç Kraliçeleri Filminin Türkçe Altyazılı İlk Fragmanı

Suç Kraliçeleri Filminin Türkçe Altyazılı İlk Fragmanı

  2 Haziran 2019

  494 Okunma

Büyük merakla beklenen The Kitchen - Suç Kraliçeleri Filminden Türkçe Altyazılı İlk Fragman yayınlandı.

Andrea Berloff’un yönetmen koltuğuna oturduğu filmde, oyuncu kadrosunda ise; Melissa McCarthy, Tiffany Haddish, Elisabeth Moss, Domhnall Gleeson, Common, Margo Martindale, James Badge Dale, Jeremy Bobb, Bill Camp ve Wayne Duvall yer alıyor.

Filmin Konusu: İrlandalı bilindik ünlü mafya babaları FBI tarafından yakalanır. Bunun üzerine mafya babalarının eşleri, kocalarının görevlerini üstlenir ve onların işlerini yapmaya başlar. Eşlerden Kathy (Melissa McCarthy), kadınlara liderlik etme konusunda onlara adeta annelik görevini üstlenir. Ruby O’Carroll (Tiffany Haddish) ise önüne kim çıkarsa çıksın öldürmekten çekinmeyen bir kadına dönüşür. Claire Walsh (Elisabeth Moss) ise istirmarcı bir kocanın çekingen eşini canlandırıyor. Filmin Türkiye’de 27 Eylül 2019 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor.

İşte Merakla Beklenen The Kitchen – Suç Kraliçeleri Filminin Türkçe Altyazılı İlk Fragmanı

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.