Suç Kraliçeleri Filminin Türkçe Altyazılı İlk Fragmanı

Suç Kraliçeleri Filminin Türkçe Altyazılı İlk Fragmanı

  2 Haziran 2019

  325 Okunma

Büyük merakla beklenen The Kitchen - Suç Kraliçeleri Filminden Türkçe Altyazılı İlk Fragman yayınlandı.

Andrea Berloff’un yönetmen koltuğuna oturduğu filmde, oyuncu kadrosunda ise; Melissa McCarthy, Tiffany Haddish, Elisabeth Moss, Domhnall Gleeson, Common, Margo Martindale, James Badge Dale, Jeremy Bobb, Bill Camp ve Wayne Duvall yer alıyor.

Filmin Konusu: İrlandalı bilindik ünlü mafya babaları FBI tarafından yakalanır. Bunun üzerine mafya babalarının eşleri, kocalarının görevlerini üstlenir ve onların işlerini yapmaya başlar. Eşlerden Kathy (Melissa McCarthy), kadınlara liderlik etme konusunda onlara adeta annelik görevini üstlenir. Ruby O’Carroll (Tiffany Haddish) ise önüne kim çıkarsa çıksın öldürmekten çekinmeyen bir kadına dönüşür. Claire Walsh (Elisabeth Moss) ise istirmarcı bir kocanın çekingen eşini canlandırıyor. Filmin Türkiye’de 27 Eylül 2019 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor.

İşte Merakla Beklenen The Kitchen – Suç Kraliçeleri Filminin Türkçe Altyazılı İlk Fragmanı

Yorum Alanı
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir.