Stranger Things’in Yapımcısından Yeni Dizi Geliyor

Stranger Things’in Yapımcısından Yeni Dizi Geliyor

  23 Ocak 2019

  169 Okunma

Stranger Things’in yapımcısının Netflix'te yayınlanacak yeni bir diziye imza atacağı açıklandı.

Son zamanların en fazla dikkat çeken dizileri arasında yer alan Stranger Things’in yapımcısı olan Shawn Levy, Netflix ile yürüteceği yeni dizi projesi için kollarını sıvamaya başladı.

Stranger Things dizisinde yapımcı olan Shawn Levy, Netflix ile yeni bir işbirliği arasına girmeye başlıyor. Ünlü yapımcı bu noktada 1987 ile 2010 yılları arasında en fazla izlenen belgeseller arasında yer alan Unsolved Mysteries belgesel serisini tekrardan ekrana taşımak için hazırlıklarına başladı.

Belgesel türünde ana konu olarak doğaüstü olaylar konu edilmektedir. Belgesel ilk başladığı tarihten 2010 tarihine kadar izleyicilerinin karşısına çıkmaya devam etti. Yeni dizi ekrana taşınacağı sırada orijinal belgeselin yapımını gerçekleştirmekte olan yapım şirketiyle beraber çalışarak ekrana taşınacaktır. Bu noktada 12 bölüm şeklinde Netflix platformunda yer alması beklenmektedir. Dizinin her bölümünde gizemi henüz çözülememiş olan bir suça değinilecektir. Bölümlerde doğa üstü olarak nitelendirdiğimiz bir olaya değinilebileceği gibi aynı zamanda bir insanın kaybolmasına da değinilecektir.

Stranger Things dizi Netflix ve Levy platformlarının işbirliği ile yapılmıştır. Aynı zamanda dizinin üçüncü sezonu da prodüksiyon aşamasında devam etmektedir. Bunun yanı sıra fantastik dizinin yaratıcıları olan Ross Duffet ile Matt Duffer dördüncü sezon için gerekli olan hazırlıklara başladılar. Her ne kadar dizinin yaratıcıları dördüncü sezonda biteceğini belirtmiş olsalar da Livy dizinin beşinci sezonda da devam edeceğini belirtti. Stranger Things’in beşinci sezonunun olup olmayacağı bu yüzden soru işareti konumundadır.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi, Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.