Stephen King Uyarlaması “The Stand” Dizisinden Yeni Fragman Geldi!

Stephen King Uyarlaması “The Stand” Dizisinden Yeni Fragman Geldi!

  10 Ekim 2020

  4 Okunma

Stephen King'in romanından uyarlanan The Stand dizisinden yeni fragman yayınlandı. Dizi, Aralık ayında izleyicilerle buluşacak.

CBS All Access, Stephen King’in en sevilen romanlarından The Stand’in bu yıl izleyiciyle buluşacak olan dizi uyarlamasının ilk uzun fragmanını New York Comic-Con aracılığıyla yayınladı. Stephen King’in 1978 tarihli aynı adlı romanına dayanan dizi, bir salgının ardından iyi ve kötülerin arasındaki savaşı konu alıyor.

The Stand’in resmi özeti şöyle: “İnsanlığın kaderi, 108 yaşındaki Abagail Ana’nın ve bir avuç hayatta kalan insana bağlıdır.” Abagail Ana ve topladığı grup, ölümcül bir gülümsemesi ve anlatılamaz güçlere sahip olan Randal Flagg’a karşı bu savaşta mücadele eder.

Dizide Abagail Ana karakterine Whoopi Goldberg, Frannie Goldsmith’e Odessa Young, Randall Flagg’a ise Alexander Skarsgård hayat veriyor. Oyuncu kadrosunda onlara James Marsden, Jovan Adepo, Amber Heard, Nat Wolff, Greg Kinnear, Heather Graham, Marilyn Manson ve Brad William Henke gibi isimler eşlik ediyor.

CBS Television Studios’un yapımcılığını üstlendiği dizinin senaryosunu ve yönetmenliğini The Fault in Our Stars ile tanınan Josh Boone üstleniyor. The Stand, 17 Aralık’ta CBS All Access’te yayınlanacak ve her hafta perşembe günleri izleyici ile buluşacak.

The Stand Dizisi Resmi Fragmanı İzle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.