Stephen King Uyarlaması Mini Dizi The Stand’den İlk Teaser Yayında

Stephen King Uyarlaması Mini Dizi The Stand’den İlk Teaser Yayında

  1 Eylül 2020

  8 Okunma

Ölümcül bir salgının dünya nüfusunu yok ettiği bir dünyada hayatta kalanları anlatan Stephen King uyarlaması mini dizi The Stand'den 30 saniyelik bir teaser yayınlandı.

CBS All Access, Stephen King’in 1978 tarihli ikonik romanı The Stand’den uyarlanan dizinin ilk tanıtımını MTV Video Müzik Ödülleri’nde ilk kez yayınladı. 30 saniyelik tanıtım fragmanı, Abagail Ana’yı canlandıran Whoopi Goldberg, Stu Redman’ı canlandıran James Marsden ve Randall Flagg’ı canlandıran Alexander Skarsgard gibi yıldızlarla dolu oyuncu kadrosuna ilk bakış sunuyor.

Fragman, Frannie Goldsmith adlı genç bir kadının bir mısır tarlasında yürürken, Abagail ile tanıştığı gizemli bir dairesel açıklığa gelmesiyle başlıyor. Anne Abigail’in şaşkın haldeki genç kadına “Benim adım Abigail Freemantle. Beni Hemingfoot Evi’nde görmeye gel” dediği duyuluyor. 30 saniyelik tanıtımın geri kalanı, neredeyse tüm dünya nüfusunun ölümüne neden olan bir grip salgını ile başa çıkmaya çalışan birkaç ana karakterin kısa çekimlerinden oluşuyor.

The Stand’in resmi özeti şöyle: “İnsanlığın kaderi, 108 yaşındaki Abagail Ana’nın ve bir avuç hayatta kalan insana bağlıdır.” Abagail Ana ve topladığı grup, ölümcül bir gülümsemesi ve anlatılamaz güçlere sahip olan Randal Flagg’a karşı bu savaşta mücadele eder.

Dizinin oyuncu kadrosunda Alexander Skarsgård, James Marsden, Jovan Adepo, Amber Heard, Odessa Young, Nat Wolff, Whoopi Goldberg, Greg Kinnear, Heather Graham, Marilyn Manson ve Brad William Henke gibi isimler yer alıyor.

Senaryosunu ve yönetmenliğini Josh Boone’un üstlendiği The Stand, 17 Aralık tarihinde CBS All Access’te yayınlanacak.

The Stand Teaser İzle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.