Star Wars: The Rise of Skywalker’dan Yeni Tv Spot Yayınlandı!

Star Wars: The Rise of Skywalker’dan Yeni Tv Spot Yayınlandı!

  3 Aralık 2019

  1.530 Okunma

J.J. Abrams'ın yönettiği, Star Wars'ın son bölümü The Rise of Skywalker'dan TV Spotu izleyicisinin beğenisine sunuldu.

Star Wars’ın son filmi Star Wars: The Rise of Skywalker‘ın vizyona girmesine kısa süre kala tanıtım çalışmaları kapsamında yeni bir fragman yayınlandı. Yayınlanan fragmanda Sykwalker hikayesinin sona ereceği görülüyor. J.J. Abrams’ın yönetmenlik koltuğuna oturduğu film, Sykwalker hikayesinin noktalandığı film olacak.

Filmin konusu ise şöyle: Büyük Lider Snok’u öldürmesinden sonra Kylo Ren yeni Büyük Lider olmuştur. Galaksi acımasız yönetim nedeniyle umutsuzluğa kapılmaya başlamıştır. Kendi içindeki günü benimseyen Rey, geçmişle bağlarını kesmeyi başarmıştır. Kylo Ren ve Rey arasında çatışmalar gittikçe artarken, İlk Düzen’de de bazı karışıklıklar yaşanmaktadır. Kylo Ren, Güç’te kalmak için git gide acımasızlaşmakta, onu yenmek isteyen Rey, yeniden ortaya çıkan Ren Şövalyeleri, galaksideki tüm dengeler değişecektir.

Daisy Ridley, John Boyega ve Oscar Isaac’in yanı sıra Lupita Nyong’o, Domhnall Gleeson, Kelly Marie Tran, Joonas Suotamo, Billy Dee Williams, Anthony Daniels, Keri Russell, Dominic Monaghan ve Billie Lourd isimleri de oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Star Wars: The Rise of Skywalker, 20 Aralık tarihinde izleyicilerle buluşacak.

Star Wars: The Rise of Skywalker (2019) Filmi Tv Spotu izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.