“Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi” Filminden Yeni Fotoğraf!

“Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi” Filminden Yeni Fotoğraf!

  18 Ekim 2019

  812 Okunma

Star Wars filminin belki de seri olarak en büyük beklentisini ön plana çıkaran Skywalker'in yükselişi filmi, oldukça büyük bir ilgiye sahipti.

Star Wars filminin belki de seri olarak en büyük beklentisini ön plana çıkaran Skywalker’in yükselişi filmi, oldukça büyük bir ilgiye sahipti. J.J. Abrams yönetmenliğindeki Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi‘nden Keri Russell’ın karakterine yeni bir bakış geldi. Zorri Bliss isimli bir karakteri canlandıracak olan oyuncunun kostümlü fotoğrafı, karakterin gizemini korumaya devam ediyor. Karakter direniş tarafındaki usta pilot Poe Dameron’un eski bir arkadaşı olarak lanse ediliyor. Peki filmin konusu nedir? Star Wars filminin son döneminde büyük bir ilgiye sahip olduğunu söyleyelim ve hemen konuya geçelim.

Filmin konusu; Kylo Ren Büyük Lider Snoke’u öldürmesinin ardından İlk Düzen’in yeni Büyük Lider’i olmuştur. Acımasız yönetiminin altında galaksi yavaş yavaş umutsuzluğa kapılmaktadır. Luke Skywalker’ın Güç’le birleşmesinden sonra Rey kendi içindeki gücü benimsemiş, onu geçmişte tutan bağlarını kesmeyi başarmıştır. Kylo Ren ve Rey’in arasındaki çatışma giderek artarken, İlk Düzen’de de içsel çalkantılar yaşanmaktadır. Güçte kalabilmek için giderek acımasızlaşan Kylo Ren, onu yenmek için sürekli çalışan Rey, tekrar ortaya çıkan Ren Şövalyeleri, Direniş’i büyütmeye çalışan Poe ve Fin, karanlığın ve aydınlığın savaşı galaksideki tüm dengeleri değiştirecektir.

Film ülkemizdeki izleyicileriyle 19 Aralık 2019 tarihinde sinemalarda buluşacak. Bu buluşma ile pek çok kişiye cevap  verecek olan film, her zaman için kendini ön plana çıkarmaya devam edecek gibi görünüyor.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.