Yıldız Savaşları 9 Filminden İlk Fragman Geldi

Yıldız Savaşları 9 Filminden İlk Fragman Geldi

  13 Nisan 2019

  327 Okunma

2019 yılının büyük merakla beklenen filmlerinden birisi olan Star Wars: The Rise of Skywalker - Yıldız Savaşları 9 filminden ilk fragman geldi.

Yönetmenliğini J.J. Abrams’ın üstlendiği filmde başrolleri; Rey karakterini canlandıran Daisy Ridley, Kylo Ren karakterini canlandıran Adam Driver, Finn karakterini canlandıran John Boyega, Poe Dameron karakterini canlandıran Oscar Isaac ve General Hux karakterini canlandıran Domhnall Gleeson paylaşıyor.

19 Aralık 2019 tarihinde ülkemizde gösterime girecek olan yıldız Savaşları 9 filminden ilk fragman nihayet bekleyenlerin karşısına çıktı. İşte yılın filminin ilk fragman görüntüsü.

Yorum Alanı
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir. 2020 Filmleri - 2019 Filmleri - Avengers: Endgame - Yenilmezler 4