Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 Ne Zaman Geliyor?

Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 Ne Zaman Geliyor?

  4 Kasım 2019

  1.000 Okunma

Sony, çok sevilen Spider-Man: Into the Spider-Verse'ün devam filminin geleceğini resmen açıkladı. Farklı evrendeki Örümcek Adamları biraraya getiren devam filminin vizyon tarihi de belli oldu.

Sony Entertainment’in geliştirdiği animasyon türündeki Spider-Man: Into the Spider-Verse ile ilgili haberler gelmeye devam ediyor. İzleyicilerin oldukça beğendiği animasyon filminin devamının izleyicilerle buluşacağı tarih de belli oldu. Yapımcı firma Sony Studios, Spider-Man: Into The Spider-Verse’ün devam filminin 8 Nisan 2022 tarihinde sinemaseverlerle buluşacağını duyurdu.

Yönetmen koltuğuna Bob Persichetti ve Peter Ramsey’in oturduğu Spider Man: Into the Spider-Verse’ün başrolünde ise yine Miles Morales yer alacak. Devam filmiyle ilgili vizyon tarihi dışında bir bilgi henüz verilmedi.

2018 yılında vizyona giren Spider-Man: Into the Spider-Verse, farklı Örümcek Adamların biraraya geldiği Örümcek Evreninde dünyayı kurtarmak için mücadele eden Miles Morales’in hikayesini konu alıyordu. Radyoaktif bir örümceğin ısırması sonucunda kamuflaj,zehir atma,yapışabilme gibi özel yeteneklere sahip bir kahramana dönüşen Miles’e Peter Parker, Spider-Gwen, Spider-Man Noir, Spider-Ham karakterleri de yardım eder. Miles, kötülüğe karşı mücadele etmek için harekete geçer.

Serinin ilk filmi sinemaseverler tarafından övgüyle karşılanmıştı. Dünya genelinde 375 milyon dolarlık hasılat elde eden Spider-Man: Into the Spider-Verse filmi, yaklaşık 3.5 yıl aradan sonra Beyazperde’ye yeniden dönecek.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.