‘South Side’ ve ‘The Other Two’ HBO Max’e Geçiş Yapıyor

‘South Side’ ve ‘The Other Two’ HBO Max’e Geçiş Yapıyor

  17 Ağustos 2020

  8 Okunma

Comedy Central dizisi olan 'The Other Two' ve 'South Side', iki yayıncı arasında imzalanan anlaşma sonrası HBO Max'te yayınlanacak.

HBO Max ve Comedy Central Productions arasında yapılan anlaşmaya göre, ‘South Side’ ve ‘The Other Two’ dizilerinin gelecek sezonları artık HBO Max’te yayınlanacak. HBO Max ek olarak Comedy Central’ın yarı otobiyografik dizisi “Awkwafina Is Nora from Queens”in de dijital haklarını satın aldı.

WarnerMedia, bu programların ilk sezonlarının 2021’de HBO Max’e geleceğini ve ardından yeni sezonların sadece Max Original serisi olarak yayınlanacağını duyurdu. Serilerin HBO Max çıkışları ve yeni sezonları için belirli bir tarih verilmedi.

Anlaşma aynı zamanda Altın Küre ödüllü aktris ve şarkıcının başrolünü üstlendiği ve birlikte yarattığı otobiyografik komedi “Awkawfina Queens’ten Nora” yı da HBO Max’e getiriyor. Bu dizinin ilk sezonu şu anda HBO Max’te mevcut ve 2021 yazında Comedy Central’de yayınlanmasının ardından yayın platformunda olacak.

WarnerMedia içerik alımlarından sorumlu başkan yardımcısı Michael Quigley, “Bu çığır açan ve eğlenceli programlar kültürel mihenk taşlarıdır ve HBO Max’e getirecekleri çeşitli komik sesler grubu bizi heyecanlandırıyor. İzleyicilerimizin tekrar tekrar izlemek isteyeceğini biliyoruz. Öncelikle stratejik olarak hayranlarımızı düşünüyoruz ve bu olağanüstü dizileri portföyümüze eklemek, bu çarpıcı komedileri HBO Max’teki yeni izleyicilerle tanıştırmamızı sağlıyor.” dedi.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.