Sophia Lillis’li “Uncle Frank” Filminden Fragman Yayınlandı

Sophia Lillis’li “Uncle Frank” Filminden Fragman Yayınlandı

  16 Ekim 2020

  3 Okunma

Alan Ball'un yazıp yönettiği Uncle Frank filminden fragman yayınlandı. Sophia Lillis ve Paul Bettany'nin başrolleri paylaştığı film Kasım ayında Amazon Prime'da izleyiciyle buluşacak.

Amazon Studios, Sophia Lillis, Paul Bettany ve Peter Macdissi’nin başrolünü paylaştığı komedi dram türündeki Uncle Frank filminden fragman paylaştı. Bu yılın başlarında 2020 Sundance Film Festivali’nde prömiyeri yapılan film, Six Feet Under’ın yaratıcısı ve American Beauty filminin senaristi Alan Ball tarafından yazılıp yönetildi.

İzleyiciyi 1973 yılına götüren Uncle Frank, eşcinsel bir New York Üniversitesi profesörünün genç yeğeni ile beraber aile cenazesi için memleketlerine yaptığı yolculuğu konu alıyor.

Uncle Frank’in konusu şöyle: Beth Bledsoe isimli genç kız, New York’ta okuyabilmek için ailesinin yanından ayrılarak amcası Frank’in yanına gelir. Beth, saygıdeğer bir edebiyat profesörü olan Frank’in eşcinsel olduğunu fark eder. Frank, 10 yıldan uzun süredir sevgilisi Wally ile beraber yaşıyordur ve bunu sır olarak saklamaktadır. Frank’in babasının aniden ölmeleri üzerine memleketlerine gitmesi gerekir. Beth bu yolculukta ona eşlik ederken, Wally de gizlice onlara eşlik eder. Yolculuk boyunca derinlerde kalan duygular ve travmalar bir bir gün yüzüne çıkmaya başlar.

Uncle Frank’in oyuncu kadrosunda Sophia Lillis Paul Bettany, Peter Macdissi ve Judy Greer gibi isimler yer alıyor. Film, 25 Kasım’da Amazon Prime’da yayınlanacak.

Uncle Frank (2020) Filmi Resmi Fragmanı İzle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.