Sony, Bad Boys 4 Filmi İçin Şimdiden Çalışmalara Başladı

Sony, Bad Boys 4 Filmi İçin Şimdiden Çalışmalara Başladı

  21 Ocak 2020

  1.919 Okunma

Sony Pictures, "Bad Boys for Life" senaristi Chris Bremner'ın senaryoyu yazmak için geri döndüğü isimsiz dördüncü "Bad Boys" filminin çalışmalarına erkenden başladı.

Will Smith ve Martin Lawrence’ın başrollerini paylaştığı Bad Boys For Life henüz vizyona girmedi ancak Sony, dördüncü filmin geleceğini resmi olarak duyurdu.

Will Smith ve Martin Lawrence’ın aynı rollerine yeniden döneceği Bad Boys dördüncü filminin senaryosunu kaleme alması için Chris Bremner ile anlaşma imzalandı. Bremner ayrıca Jerry Bruckheimer yapımcılığında “National Treasure 3” ün senaryosunu yazmak için Disney ile anlaştı.

İlk kez 1995 yılında izleyici ile buluşan Bad Boys, 2003 yılında Bad Boys 2 ile devam etmişti. Üçüncü filmi için 16 yıl ara veren serinin bütçe ve doğru hikayenin bulunması yönünde sıkıntıları olduğu söylenmişti. Ancak Sony dördüncü film için bu kez fazla beklemeyeceği, serinin üçüncü filminden iki yıl sonra olacağı söyleniyor. Sony’nin Bad Boys 4’ün en geç 2022’de sinemalarda gösterime girebilmesi için çalışma yaptığı tahmin ediliyor.

Adil El Arbi ve Bilall Fallah’ın yönetmenliğini yaptığı Bad Boys for Life, Mike Lowery ve Marcus Burnnet’in uyuşturucu baronu olan Armando Armas’ın peşine düşmesini konu alıyor.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.