“Sır Tutabilir Misin?” Filminden Altyazılı Fragman Var!

“Sır Tutabilir Misin?” Filminden Altyazılı Fragman Var!

  4 Ağustos 2019

  3.953 Okunma

Peter Hutchings ve Sophie Kinsella ikilisinin senaryosunu kaleme aldığı, Kate Easton'ın yönetmen koltuğuna oturduğu “Can You Keep a Secret?” Filminden Türkçe Altyazılı Fragman geldi.

Filmde rol alan oyuncular ve rolleri ise şu şekilde; Emma Corrigan karakterini Alexandra Daddario, Jack Harper karakterini Tyler Hoechlin, Gemma karakterini Kimiko Glenn, Cybill karakterini Laverne Cox, Lissy karakterini Sunita Mani, Omar karakterini Sam Asghari, Mick karakterini Judah Friedlander, Artemis karakterini Kate Easton, Doug karakterini Bobby Tisdale, Lawyer karakterini Courtney Gonzalez, Connor karakterini David Ebert, Airline Passenger karakterini Lexa Hayes, Maitre D’ karakterini Chris LeMonda, Delivery Man karakterini Yedoye Travis ve Ashlyn Alessi canlandırıyor.

Filmin Konusu: Emma adında ki genç kadın uçağa binmekten çok korkar. Ancak iş dönüşü mecburen uçağa binmesi gerekir ve bu durum onun yeteri kadar panik yaşamasına neden olur. Uçağın girdiği ufak bir türbülans sonucunda yaşanan sarsıntı da Emma, uçağın düşeceğini sanar ve bu yüzden bugüne dek sakladığı sırları ölmeden önce paylaşmak ister. Son anlarını yaşadığını düşünen genç kadın, yanında oturan adamın yabancı olduğunu düşünür ve ona en özel sırlarını anlatır. Ancak en özel sırlarını anlattığı adam, aslında Emma’ya çok uzak birisi değildir. Emma, işe gittiği bir gün ofiste uçakta sırlarını anlattığı adamla karşılaşınca şok geçirir. Hayatının pek çok önemli detayını öğrenen adam aslında şirketin CEO’su Jack olduğunu öğrenen Emma için artık hiçbir şey eskisi gibi olmaz.

2019 yılı ABD yapımı olan Sır Tutabilir Misin? Filmi ülkemizde 16 Ağustos 2019 tarihinde vizyonlarda boy gösterecek.

Sır Tutabilir Misin? – Can You Keep a Secret? Filmi Türkçe Altyazılı Fragman izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.