Simon Pegg’in Yer Aldığı Inheritance’ye Lily Collins Dahil Oldu

Simon Pegg’in Yer Aldığı Inheritance’ye Lily Collins Dahil Oldu

  7 Şubat 2019

  288 Okunma

Ünlü oyuncu Simon Pegg'in yer aldığı Inheritance filmine Lily Collins de dahil oldu.

Ünlü oyuncular Lily Collins ile Simon Pegg, Inheritance filminde buluşmak için hazırlanıyorlar.

Star Trek ve Görevimiz Tehlike gibi serilerde yer alan başarılı İngiliz aktör Simon Pegg, daha önce Cornetto serisinde başrol oyuncusuydu. Simon Pegg’in yer aldığı ve gerilim kategorisinde yer alan Inheritance filminin oyuncu kadrosunda genişlemelere gidildiğini görebiliyoruz. Ölümcül Oyuncaklar: Kemikler Şehri, Stuck In Love, Love, Rossie gibi filmlerde karşımıza çıkan ve tanınmayı başaran son olarak ise 2017 yılında Rules Don’t Apply ile Altın Küre’ye aday olabilen genç oyuncu Lily Collins’te filmin kadrosuna katıldı.

Inheritance filminin hikayesi tam olarak bilinmemektedir. Film hakkında bilinenler arasında ise; zengin olan bir ailenin hayatına odaklandığıdır. Politik gücü bulunan ve varlıklı olan bir ailenin reisi öldüğü zaman adamın kızının ve eşinin şok olmasına sebep olacak bir miras kalacaktır. Adamın ölümünden sonra kalan bu miras kısa süre içerisinde bütün ailenin ve ailenin çevresinde bulunan kişilerin hayatını mahvolmasına sebep olur.

Inheritance filminin yönetmen koltuğunda yer alan isimlere baktığımız zaman ise Margot Robbie ile beraber Simon Pegg’in 2018 yılında rol almış olduğu yapım olan Terminal filmini yönetmiş Vaughn Stein yer almaktadır. Baskı, Gladyatör, Wonder Women filmlerinde karşımıza çıkmış olan Chace Crawford ve Connie Nielson da filmin oyuncu kadrosunda bulundu. Filmin senaryosuna ise Matthew Kennedy imza atıyor. Yapımcı kadrosunda ise David Wulf ile Richard B. Lewis bulunuyor.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.