She-Hulk: Tatiana Maslany, Yeni Marvel Serisinde Başrol Olacak!

She-Hulk: Tatiana Maslany, Yeni Marvel Serisinde Başrol Olacak!

  18 Eylül 2020

  4 Okunma

Tatiana Maslany, Disney+'ta yayınlanacak yeni Marvel serisi She-Hulk dizisinin başrolünde yer alacak. Dizinin yönetmenliğini ise Kat Coiro üstlenecek.

Marvel Studios, yönetmen olarak Kat Coiro ile anlaştıktan sonra She-Hulk serisinde başrolü oynayacak yıldızını bulmuş görünüyor. Orphan Black yıldızı Tatiana Maslany’nin Disney + için hazırlanan Marvel serisindeki ana karakteri oynayacak.

Rick and Morty yazarı Jessica Gao’nun hazırlayacağı She-Hulk dizisi, The Hulk olarak da bilinen Bruce Banner’ın kuzeni ve avukatı Jennifer Walters’a odaklanacak. Geçirdiği bir kazanın ardından Banner’dan kan nakli aldıktan sonra Hulk güçlerini devralmasını anlatıyor. Bununla birlikte Bruce’un aksine, Jennifer kişiliğinin, zekasının ve duygusal kontrolünün çoğunu elinde tutabiliyor.

It’s Always Sunny in Philadelphia ve Brooklyn Nine-Nine gibi dizilerin yönetmenliğini yapan Kat Coiro, seride hem yönetmenlik hem yürütücü yapımcı görevini üstlenecek. Coiro dizinin pilot ve diğer bölümlerini yönetecek. Yeni Marvel dizisinde yer alacak diğer oyuncularla ilgili ise henüz bir gelişme bildirilmedi.

En çok 2013-2017 yılları arasında süren 5 sezonluk BBC Amerikan dizisi Orphan Black’deki Emmy ödüllü rolü ile tanınan Maslany, son olarak HBO’da yayınlanan Perry Mason dizisindeki rolüyle övgüleri toplamayı başardı. Beyaz Perde’de ise Stronger ve Destroyer filmlerinde yer aldı.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.