A Quiet Place: Part II’dan İlk Fragman Yayınlandı

A Quiet Place: Part II’dan İlk Fragman Yayınlandı

  1 Ocak 2020

  2.347 Okunma

A Quiet Place'in devam filmi A Quiet Place: Part II'dan ilk resmi fragmanı paylaşıldı.

Paramount Pictures, John Krasinski’nin yönetmenliğini yaptığı gerilim filmi Sessiz Bir Yer 2‘den ilk fragmanı yayınladı. Fragmanda, ilk filmin yayınlanmasından sonra olanlar da kısaca ele alındı.

Abbott ailesinin sese duyarlı yaratıklara karşı verdiği mücadeleyi konu alan ilk film A Quiet Place, yaşattığı gerilim atmosferiyle izleyicilerin beğenisini kazanmayı başarmış ve gişede başarı elde etmişti. Elde edilen bu başarı, devam filmi için zemin hazırladı. Filmin yönetmenlik koltuğunda ilk filmde olduğu gibi John Krasinski oturuyor. Krasinski aynı zamanda devam filminin senaryosunu da kaleme alıyor.

Devam filminin başrolünde de ilk filmde olduğu gibi Emily Blunt yer alıyor. Oyuncu kadrosunda ilk filmden Millicent Simmonds ve Noah Jupe tekrar karşımıza çıkarken, Cillian Murphy ve Djimon Hounsou da kadroya dahil oluyor.

Yeni doğan bir bebeğin aileye katılması, sese duyarlı olan canavarlara karşı mücadelede aileyi oldukça zorlayacak, yaşanan gerilimi artıracak gibi görünüyor.

Devam filminin orijinal sinopsisi şöyle: Evde ölümcül olayların ardından, Abbott ailesi, şimdi sessizlik içinde hayatta kalma mücadelelerine devam ederken dış dünyanın dehşeti ile yüzleşmek zorundadır. Bilinmeyene girmeye zorlanırlar, hızla fark ederler ki, ses ile avlanan yaratıklar kum yolunun ötesinde gizlenen tek tehdit değildir.

A Quiet Place: Part II, 20 Mart 2020’de ülkemizde gösterime girecek.

Sessiz Bir Yer 2 (2020) Filmi Türkçe Altyazılı Fragmanı izle

A Quiet Place: Part II (2020) Resmi Fragman İzle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.