Serdar Gökalp Başrollü “Son Şaka” Filminden İlk Teaser!

Serdar Gökalp Başrollü “Son Şaka” Filminden İlk Teaser!

  13 Ağustos 2020

  10 Okunma

Ünlü radyocu Serdar Gökalp ve Ege Kökenli'nin başrolleri paylaştığı Son Şaka filminden ilk teaser yayınlandı.

Telefon şakalarıyla tanınan radyocu Serdar Gökalp’in macera-komedi türündeki filmi “Son Şaka”dan ilk teaser paylaşıldı. Kardeşim için Der’a filmi ile tanınan Muhammet Erkam Bülbül’ün yönetmenliğini yaptığı Son Şaka, Serdar’ın sevgilisine evlilik teklifi için başvurduğu bir şakanın ardından yaşananları konu alıyor.

Senaryosunu daha önce de Kardeşim için Der’a filminde Erkam Bülbül ile işbirliği yapan Fatih Mutlu’nun üstlendiği Son Şaka’nın konusu şöyle: Yaptığı telefon şakalarıyla tanınan ünlü radyocu Serdar, sevgilisi Ayşen’e evlilik teklif etmeye karar verir. Teklifin unutulmaz olmasını isteyen Serdar, yüksek prodüksiyonlu bir şaka planlar ve beklenmedik olaylar yaşanır.

Filmin oyuncu kadrosunda Serdar Gökalp’e Yasak Elma, Güneşin Kızları, Asla Vazgeçmem gibi yapımlarla tanınan Ege Kökenli eşlik ediyor. Gökay Müftüoğlu, Kemal Başar,Perihan Ünlücan, Özer Arslan, Bülent Alkış, Hikmet Körmükçü, Osman Doğan gibi isimler de yer alıyor.

Two Yapım imzası taşıyan “Son Şaka”nın vizyon tarihi ise henüz belli değil.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.