Scarlett Johansson’lı “Black Widow” Filminden İlk Fragman!

Scarlett Johansson’lı “Black Widow” Filminden İlk Fragman!

  4 Aralık 2019

  2.046 Okunma

Marvel'in ajan Natasha Romanoff karakterinin hayatına odaklanan Black Widow'dan ilk fragman yayınlandı.

Marvel’in merakla beklenen Spin-off filmlerinden Scarlett Johansson’ın başrolünde yer aldığı Black Widow‘dan resmi olarak ilk fragman paylaşıldı. Yayınlanan fragmanda filme dair birçok detay belli oldu.

İlk olarak Iron Man 2 filminde izleyici karşısına çıkan Black Wiow – Natasha Romanoff karakterinin geçmişiyle ilgili birçok detay bulunuyor. Avengers Endgame‘de Black Widow, Ruh Taşı’nı elde etmek için kendini feda etmişti. Scarlett Johansson, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada filmin sadece Natasha Romanoff’un hayatını anlatmayacağını, daha travmatik bir film yaratıldığını ve filmin yalnızca bir aksiyon filmi olmadığını belirtmişti. Johansson, “Film, kendini affetmekle, aileyle ilgili bir film.” diyerek bazı ipuçları vermişti.

Film, zaman olarak ise Captain America: Civil War ile Avengers: Infinity War arasında bir zamanda geçiyor. Robert Downey Jr’ın da Black Widow’da yer alacağıyla ilgili bazı söylentiler bulunuyor ancak yayınlanan fragmanda buna dair bir detay bulunmuyor.

Yönetmenliğini Cate Shortland’in üstlendiği Black Widow’da Scarlett Johansson’a Red Guardian rolünde David Harbour, Rachel Weisz, Florence Pugh, O-T Fagbenle, William Hurt gibi isimler eşlik ediyor.

Film, 1 Mayıs 2020 tarihinde vizyondaki yerini alacak.

Black Widow (2020) Filmi Türkçe Dublajlı Fragmanı izle

Black Widow (2020) Filmi Türkçe Altyazılı Fragmanı izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.