Sarah Paulson Başrollü Run Filminden Yeni Fragman Yayınlandı

Sarah Paulson Başrollü Run Filminden Yeni Fragman Yayınlandı

  24 Ekim 2020

  7 Okunma

Sarah Paulson'ın başrolünde yer aldığı Run filminden yeni fragman izleyicilerin beğenisine sunuldu. Film, Kasım ayında gösterime girecek.

Hulu, Emmy ödüllü Sarah Paulson ve yeni oyuncu Kiera Allen’ın oynadığı Run filminden yeni bir fragman yayınladı. Uzun süredir vizyona girmesi için uzun uğraşlar verilen ancak pandemi nedeniyle ertelemelere maruz kalan Run, ülkemizde vizyona girmek için geri sayıma başladı.

Anesh Chaganty’nin yönetmenliğini yaptığı korku-gerilim türündeki Run, annesi tarafından her şeyden uzak yetiştirilen Cloe isimli bir genç kıza odaklanıyor. Tüm yaşamını evde geçiren, eğitimini de annesinden alan Chloe, annesinin kendisini yanında tutmak için bazı korkunç sırlar sakladığını öğrenir. Annesinin sakladığı sırrın ne olduğunu öğrenmeye çalışan Chloe, korkunç şeylerle yüzleşmek zorunda kalır ve tek seçeneği kaçmaktır.

Searching filmi ile tanınan Aneesh Chaganty’nin yönetmenliğini yaptığı Run’ınadrosunda Sarah Paulson anne Diane karakterini, Kiera Allen ise annesinin yanında sıkışıp kalan Chloe karakterini canlandıracak.

Yönetmen Chaganty, Run hakkında yaptığı konuşmada alışılmadık ve hiper modern bir film olan Searching’i çektikten sonra tam tersi bir şeyler denemek istediğini dile getirdi. Run filminin basit ve zamansız bir film olduğunu söyleyen Chaganty, sözlerine şöyle devam etti:

“Run, Misery ve Rear Window’dan ilhamını alan klasik bir gerilim filmi ve tek bir soru üzerine tasarlandı: Eğer tek bir lokasyon ve iki karakter kullanırsam, çok basit bir sistem kurarsam hala izleyicileri koltuklarında tutabilir miyim?”

Film, Hulu’da 20 Kasım tarihinde gösterime girecek.

Run (2020) Filmi Resmi Fragman İzle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.