Samuel L. Jackson’lı “The Last Full Measure”dan Fragman Yayınladı!

Samuel L. Jackson’lı “The Last Full Measure”dan Fragman Yayınladı!

  24 Kasım 2019

  1.534 Okunma

Vietnam Savaşı yıllarından gerçek bir hikayeyi konu alan Todd Robinson yönetmenliğindeki The Last Full Measure'dan fragman yayınlandı.

Todd Robbinson’ın yazıp yönettiği ve birçok yıldız ismi oyuncu kadrosuna barındıran The Last Full Measure’dan fragman yayınlandı. Temmuz 2017’de post prodüksiyonu başlayan film, 60’tan fazla adamı kurtaran ABD Hava Kuvvetleri’nden bir sıhhiyeci olan Vietnam Savaşı gazisi William H. Pitsenbarger’ın (Irvine) gerçek hikayesine dayanıyor.

Sebastian Stan’in yıldızı olduğu filmin konusu ise şöyle: Pentagon görevlisi Scott Huffman ve bürokratlar arasında Vietnam Savaşı sırasında Hava Kuvvetleri’nde sıhhiyeci William Pitsenbarger’ın Onur madalyası için mücadele yaşanır. Huffman, bu madalyanın Pitsenbarger’de kalması için, bürokratlar ise madalyanın geri alınması için mücadele eder. Hava Kuvvetleri doktoru olan William Pitsenbarger’in, 11 Nisan 1966’daki bir kurtarma görevi sırasında yoğun ateş altındaki bir savaş bölgesinden helikopterle kaçma şansı elde etmesine rağmen arkadaşlarını kurtarmak için geride kalma ve 60’tan fazla kişiyi kurtarma hikayesini konu almaktadır.

Filmin oyuncu kadrosunda Sebastian Stan’in yanı sıra Samuel L. Jackson, Christopher Plummer, Bradley Whitford, Ed Harris, Alison Sudol, William Hurt gibi isimler de yer alıyor.

Yurtdışındaki izleyicilerle 17 Ocak 2020‘de izleyicilerle buluşacak olan The Last Full Measure’nin ülkemizde vizyona girip girmeyeceği bilinmiyor.

The Last Full Measure (2020) Filmi Fragman izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.