Samuel L. Jackson ve Chris Rock Yeni “Testere” Filminde Rol Alacak!

Samuel L. Jackson ve Chris Rock Yeni “Testere” Filminde Rol Alacak!

  13 Temmuz 2019

  1.000 Okunma

Korku sinemasına büyük bir damga vuran “Testere" serisi yeni bir film çekimi ile devam ederken, Chris Rock ve Samurel L. ikilisinin testere serisinin yeni çekiminde rol alacakları kesin olarak açıklandı.Kadrosunu yıldız isimlerle tamamladığı söylenen film merakla bekleniyor.

Marvel’dan tanıdığımız paranoyak SHIELD müdürü Nick Fury’i sahnelere taşımış olan Samuel L. Jackson, yetenekli ve Hollywood’ın ünlü komedyenleri arasında olan Chris Rock karşımızda olacak. Başarılı oyuncu Chris Rock filmin senaristliğine sahip olmakla birlikte filmin yapımcıları arasında yer alıyor. Aynı zamanda filmde rol aldığı bilgisi oldukça taze.

Bloody Disgusting’in ulaştırdığı bir haber neticesinde rolleri henüz açıklanmayan ikili izleyiciyi oldukça merakta bırakıyor.

Çekimlerin bu hafta içerisinde başlayacağı da öne sürüldü. 9. Film olarak karşımıza çıkacak iken seri AYRI olarak işlenecek. Yani geçmişte yapılan hataların insanları zoraki cezalara mahkum kıldığı yeni seri başlayacak.

Liongate ve Twisted Pictures birlikteliğiyle yapımcılığı üstlenmiş olan, 2004 yapımı filmin yönetmen koltuğunda bulunan James Wann, yerini Darren Lynn Bousman’a bırakıyor. Bu seferde yeni işkence yöntemlerine yer verilecek olan serinin Testere 2, Testere 3 ve Testere 4 filmlerinde yönetmenliği yapan Bousman olduğunu da belirtelim…

Senaristlerin değişmediği seride Pete Goldfinger ve Josh Stolberg filmin senaryosunu üstlenen isimler oldu. Adının henüz açıklanmadığı filmin izleyici ile buluşacağı tarih 23 Ekim 2020 olarak biliniyor.

Yorum Alanı
Son Eklenen Haberler
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir. 2020 Filmleri - 2019 Filmleri - Avengers: Endgame - Yenilmezler 4