Samuel L. Jackson ve Chris Rock Yeni “Testere” Filminde Rol Alacak!

Samuel L. Jackson ve Chris Rock Yeni “Testere” Filminde Rol Alacak!

  13 Temmuz 2019

  1.047 Okunma

Korku sinemasına büyük bir damga vuran “Testere" serisi yeni bir film çekimi ile devam ederken, Chris Rock ve Samurel L. ikilisinin testere serisinin yeni çekiminde rol alacakları kesin olarak açıklandı.Kadrosunu yıldız isimlerle tamamladığı söylenen film merakla bekleniyor.

Marvel’dan tanıdığımız paranoyak SHIELD müdürü Nick Fury’i sahnelere taşımış olan Samuel L. Jackson, yetenekli ve Hollywood’ın ünlü komedyenleri arasında olan Chris Rock karşımızda olacak. Başarılı oyuncu Chris Rock filmin senaristliğine sahip olmakla birlikte filmin yapımcıları arasında yer alıyor. Aynı zamanda filmde rol aldığı bilgisi oldukça taze.

Bloody Disgusting’in ulaştırdığı bir haber neticesinde rolleri henüz açıklanmayan ikili izleyiciyi oldukça merakta bırakıyor.

Çekimlerin bu hafta içerisinde başlayacağı da öne sürüldü. 9. Film olarak karşımıza çıkacak iken seri AYRI olarak işlenecek. Yani geçmişte yapılan hataların insanları zoraki cezalara mahkum kıldığı yeni seri başlayacak.

Liongate ve Twisted Pictures birlikteliğiyle yapımcılığı üstlenmiş olan, 2004 yapımı filmin yönetmen koltuğunda bulunan James Wann, yerini Darren Lynn Bousman’a bırakıyor. Bu seferde yeni işkence yöntemlerine yer verilecek olan serinin Testere 2, Testere 3 ve Testere 4 filmlerinde yönetmenliği yapan Bousman olduğunu da belirtelim…

Senaristlerin değişmediği seride Pete Goldfinger ve Josh Stolberg filmin senaryosunu üstlenen isimler oldu. Adının henüz açıklanmadığı filmin izleyici ile buluşacağı tarih 23 Ekim 2020 olarak biliniyor.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi, Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.