Nicole Kidman’lı – “Saka Kuşu” Filminden Yeni Fragman Geldi!

Nicole Kidman’lı – “Saka Kuşu” Filminden Yeni Fragman Geldi!

  25 Temmuz 2019

  840 Okunma

OSCAR Ödüllü dünyaca ünlü aktris Nicole Kidman ve Baby Driver Filmi ile büyük bir çıkış yakalayan Ansel Elgort ikilisinin başrolünü paylaştığı Saka Kuşu (The Goldfinch) filminden Türkçe Altyazılı yeni fragman yayınlandı.

Yönetmen koltuğunda John Crowley‘un oturduğu filmin başrol oyuncuları ise; Güzel yıldız Nicole Kidman filmde bayan Barbour karakterini canlandırıyor. Yakışıklı ve yetenekli oyuncu Ansel Elgort ise Theodore Decker karakterine hayat verirken, çocuk oyuncu Oakes Fegley genç Theodore karakterine hayat veriyor. Filmin diğer oyuncu kadrosu ise şu şekilde; Finn Wolfhard, Ashleigh Cummings, Sarah Paulson, Denis O’Hare, Jeffrey Wright, Luke Wilson, Willa Fitzgerald, Aneurin Barnard, Luke Kleintank, Peter Jacobson, Joey Slotnick ve Robert Joy yer alıyor.

Filmin Konusu: Theodore Decker on üç yaşında küçük bir çocuktur. Annesi Metropolitan Sanat Müzesi’nde çalışan küçük çocuğun hayatı müzenin terörist saldırısına uğradığı ve ”Goldfinch” adında ki sanat eserinin çalınıp, annesinin aynı saldırıda öldürülmesinden sonra hayatı tam anlamı ile alt üst olur. Film Theodore Decker’in annesinin ölümünden sonra ki trajediyi konu alıyor. Filmin 13 Eylül 2019 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor.

The Goldfinch – Saka Kuşu 2019 Filminin Türkçe Altyazılı Fragmanı

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.