Sacha Baron Cohen’li Borat 2’den İlk Fragman Yayınlandı

Sacha Baron Cohen’li Borat 2’den İlk Fragman Yayınlandı

  1 Ekim 2020

  4 Okunma

Sacha Baron Cohen'in başrolü üstlendiği Borat 2 filminden ilk fragman yayınlandı. Film, 23 Ekim'de izleyicilerle buluşacak.

Sacha Baron Cohen ve Amazon, Çarşamba günü tanıtımın yayınlanmasının ardından ilk resmi tam fragmanı yayınladı. Sacha Baron Cohen, Amerika’nın kalbindeki garip ve çoğu zaman tehlikeli senaryolara sokan beceriksiz bir Kazak gazeteci olarak başrole geri dönüyor.

“Borat Subsequent Moviefilm: Delivery of Prodigious Bribe to American Regime for Make Benefit Once Glorious Nation of Kazakhstan” adını taşıyan ve önümüzdeki ay Amazon Prime Video’da yayınlanacak olan filmin fragmanında bir kez daha Amerika’yı birbirine kattığı görülüyor.

Yeni filmde Amerikan seçimlerine müdahale edeceği tahmin edilen Borat, Donald Trump’ın Amerikası’nı yok etmeye niyetleniyor. Çekimleri gizlice yapılan ve karantina döneminde prodüksiyonu tamamlanan Borat 2’nin haklarını geçtiğimiz günlerde Amazon satın aldı.

Devam filmi, Amerika’daki seçim öncesinde platformda yerini alacak. Film dünya çapında 240 ülkede Amazon Prime’da yayınlanacak. Cohen’in projeyi gizlice çekebilmek için hayatını riske attığı bildiriliyor. Deadline, komedyenin senaryonun kontrolden çıkması ihtimaline karşı güvende kalmak için iki farklı çekim gününde kurşun geçirmez yelek giymek zorunda kaldığını bildirdi.

İlk filmi gişede 260 milyon dolar elde eden Borat’ın devam filmi, 23 Ekim tarihinde Amazon Prime Video’da izleyici karşısına çıkacak.

Borat 2 (2020) Resmi Fragman İzle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.