Ryan Gosling, The Hail Mary’nin Başrolünde Bir Astronotu Canlandıracak

Ryan Gosling, The Hail Mary’nin Başrolünde Bir Astronotu Canlandıracak

  29 Mart 2020

  906 Okunma

Ryan Gosling, The Martian'ın yazarı Andy Weir'in Hail Mary'nin romanından uyarlama filmin başrolünde yer alacak.

The Notebook, Blue Valentine, Drive, La La Land gibi yapımlarla adından söz ettiren, son olarak ise Damien Chazelle’nin yönetmenliğini yaptığı First Man ile izleyici karşısına çıkan Ryan Gosling, beyaz perdeye geri dönüyor. Gosling, First Man’in ardından yeni projesinde astronot rolünü canlandıracak.

The Martian’ın yazarı Andy Weir’in yeni romanı The Hail Mary’e dayanarak hazırlanan ve MGM’nin üreteceği film için müzakereler son noktaya geldi. Gosling, uyarlama filmin başrolünde yer alacak.

Kitap, gezegeni kurtarmakla görevli bir uzay gemisindeki bir astronotun yalnız hikayesi olarak tanımlanıyor. Beyaz perde uyarlamasının başrolünü üstlenecek olan Ryan Gosling,aynı zamanda Ken Kao birlikte filmin yapımcılığını da üstlenecek.

Hail Mary projesi, Random House tarafından 2021 İlkbaharında yayınlanacak. Corona virüs salgını nedeniyle sinema sektöründe verilen aranın ardından filmin çalışmalarına başlanacak.

Ryan Gosling’in başrolü üstleneceği filmin senaristi, yönetmeni ve oyuncu kadrosuyla ilgili bilgiler henüz netleşmedi. Gosling, son olarak 2018 yapımı First Man filminde Neil Armstrong’u canlandırmıştı.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.