Russell Crowe, Aragorn Rolü Hakkında İlk Kez Açıklama Yaptı!

Russell Crowe, Aragorn Rolü Hakkında İlk Kez Açıklama Yaptı!

  5 Temmuz 2019

  719 Okunma

Yeni Zellandalı başarılı oyuncu Russell Crowe, daha önce nedeni bilinmeyen bir şekilde Lord of The Rings (Yüzüklerin Efendisi) serisindeki Aragorn rolünü reddetmişti. Yeni Zelandalı aktör bu konu hakkında ilk kez açıklamada bulundu.

Geçtiğimiz hafta The Howard Stern Show’a konuk olan Yeni Zelandalı oyuncu, Lord of The Rings üçlemesindeki Aragorn rolünün kendisine teklif edildiğini doğruladı. Russell Crowe, üçlemenin yönetmeni Peter Jackson’un kendisiyle görüşmeye zorlandığını düşündüğü için Aragorn rolünü reddettiğini söyledi. Russell Crowe’un açıklaması şu şekilde: “Peter Jackson’ın beni o filmde istemediğini düşündüm. Çünkü benimle görüşmeye zorlanmıştı, çünkü bir zamanlar herkesin beni her projede istediği bir dönem vardı.” Russell Crowe’un rolü kabul etmemesi üzerine Aragorn rolü Danimarka asıllı Viggo Mortensen’e verilmişti.

Yeni Zelandalı başarılı oyuncu Russell Crowe, The Lord of Rings’in çekildiği zamanlarda Hollwood’un en gözde isimlerinden biriydi. Yeni Zelandalı başarılı oyuncunun hafızalarda yer edinmiş birkaç filmi: Gladyatör, Los Angeles Sırları, Akıl Oyunları, Köstebek, Amerikan Gangsteri,Son Umut.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.