Leslie Bibb ve Nicolas Cage’li “Running With The Devil” Filminden Fragman Var!

Leslie Bibb ve Nicolas Cage’li “Running With The Devil” Filminden Fragman Var!

  13 Ağustos 2019

  1.058 Okunma

Dünyaca ünlü aktör Nicolas Cage'in Leslie Bibb ile başrolünü paylaştığı “Running With The Devil” filminden ilk fragman sinema severlerin beğenisine sunuldu.

Senaryosunda Jason Cabell imzası bulunan yapımda yönetmen koltuğuna yine aynı isim oturuyor. Filmin oyuncu kadrosu ve rolleri ise şu şekilde; The Cook karakterini canlandıran Nicolas Cage, The Agent in Charge karakterini canlandıran Leslie Bibb, The Executioner karakterini canlandıran Cole Hauser, The Farmer karakterini canlandıran Clifton Collins Jr., Number One karakterini canlandıran Peter Facinelli, The Man karakterini canlandıran Laurence Fishburne, The Boss karakterini canlandıran Barry Pepper, The Snitch karakterini canlandıran Adam Goldberg, The Woman karakterini canlandıran Natalia Reyes, The Collector karakterini canlandıran Tait Fletcher, The Wife karakterini canlandıran Sarah Minnich, Tow Truck Driver karakterini canlandıran Keith Jardine, Cartel Member karakterini canlandıran Christian Tappan, Mountie 2 karakterini canlandıran Rib Hillis ve The Coach karakterini canlandıran Barbie Robertson şeklinde sıralanıyor.

Filmin Konusu: Çok önemli bir uyuşturucu sevkiyatı sekteye uğrar ve bu durum kartel içinde ciddi anlamda huzursuzluk yaratır. Patron lakaplı uyuşturucu kartelinin merhametsiz lideri en güvendiği iki adamı Aşçı ve uyuşturucu kaçakçısı ortağı Adam’ı görevlendirir. Aşçı ve Adam şirketin tedarik zincirini denetlemek için çok tehlikeli bir yolculuğa hareket eder. Kartele ait uyuşturucular, uluslararası sınırlar, rafineriler, eski gangsterler ve kuryeler arasında ilerlerken aynı ölçüde adım adım federal ajanlar tarafından da izlenir. Bir süre sonra Cook sistemin nerede bozulduğunu fark eder. Ancak onun bunu fark etmesi karteli tatmin etmek için çok geç olacaktır.

Suç ve Gerilim türünde ki Running With The Devil filminin ülkemizde ne zaman gösterime gireceği belirsizliğini koruruken, ABD’de 20 Eylül 2019 tarihinde vizyonlarda boy gösterecek.

Running With The Devil 2019 Filmi Orijinal Fragmanı izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.