Robin Lord Taylor John Wick 3: Parabellum Kadrosuna Dahil Oldu

Robin Lord Taylor John Wick 3: Parabellum Kadrosuna Dahil Oldu

  10 Şubat 2019

  218 Okunma

Robin Lord Taylor, John Wick'in 3. filmine dahil oldu.

John Wick 3: Parabellum filminin oyuncu kadrosunun yıldızlardan geçirmediğini görebiliyoruz. Filmin oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha dahil oldu.

Aksiyon kategorisinde yer alan John Wick filmin başrolünü ise sevilen oyuncu Keanu Reeves üstleniyor. Filmin merakla beklenen devam serisi niteliğindeki John Wick 3: Parabellum filminden vizyondan önce yeni bir kadro olarak da haber geldi. Gotham dizisinin son zamanlarda final sezonu yayımlanıyor. Bu dizide Oswald Cobblepot yani Penguin karakterini canlandırmakta olan Robin Lord Taylor filmde her ne kadar ufak olsa da önemli bir rol alacak.

Filmin oyuncu kadrosunda yer alan isimlere baktığımız zaman önceki filmlerde de yer alan Ian McShane, Laurence Fishburne, Ruby Rose ve Lance Reddick gibi karakterler yer alıyor. İlk iki filmde yönetmen koltuğuna Chad Stahelski geçmişti. Üçüncü filmde de yönetmen koltuğunda Stahelski’nin yer aldığı görülüyor. Filmdeki diğer oyuncular ise Oscar ödülüne sahip olan Halle Berry, Asia Kate Dillion, Hiroyuki Sanada, Jason Mantzoukas, Mark Dacascos, Cecep Arif Rahman, Yayan Ruhian ve Tiger Hu Chen yer almaktadır.

John Wick iki sebepten dolayı firaridir. Wick’in kellesi için 14 milyon dolar açık sözleşme konulur. Bu şekilde oyuncu temel bir kuralı ihlal etmiştir. Wick, Continental Hotel’de birini öldürür. Kurban ise açık bir kontrata sahip olan Yüksek Masa üyesidir. Wick’e otel yöneticisi tarafından sadece 1 saatlik kaçma süresi verilir.

Yorum Alanı
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir.