Robin Lord Taylor John Wick 3: Parabellum Kadrosuna Dahil Oldu

Robin Lord Taylor John Wick 3: Parabellum Kadrosuna Dahil Oldu

  10 Şubat 2019

  357 Okunma

Robin Lord Taylor, John Wick'in 3. filmine dahil oldu.

John Wick 3: Parabellum filminin oyuncu kadrosunun yıldızlardan geçirmediğini görebiliyoruz. Filmin oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha dahil oldu.

Aksiyon kategorisinde yer alan John Wick filmin başrolünü ise sevilen oyuncu Keanu Reeves üstleniyor. Filmin merakla beklenen devam serisi niteliğindeki John Wick 3: Parabellum filminden vizyondan önce yeni bir kadro olarak da haber geldi. Gotham dizisinin son zamanlarda final sezonu yayımlanıyor. Bu dizide Oswald Cobblepot yani Penguin karakterini canlandırmakta olan Robin Lord Taylor filmde her ne kadar ufak olsa da önemli bir rol alacak.

Filmin oyuncu kadrosunda yer alan isimlere baktığımız zaman önceki filmlerde de yer alan Ian McShane, Laurence Fishburne, Ruby Rose ve Lance Reddick gibi karakterler yer alıyor. İlk iki filmde yönetmen koltuğuna Chad Stahelski geçmişti. Üçüncü filmde de yönetmen koltuğunda Stahelski’nin yer aldığı görülüyor. Filmdeki diğer oyuncular ise Oscar ödülüne sahip olan Halle Berry, Asia Kate Dillion, Hiroyuki Sanada, Jason Mantzoukas, Mark Dacascos, Cecep Arif Rahman, Yayan Ruhian ve Tiger Hu Chen yer almaktadır.

John Wick iki sebepten dolayı firaridir. Wick’in kellesi için 14 milyon dolar açık sözleşme konulur. Bu şekilde oyuncu temel bir kuralı ihlal etmiştir. Wick, Continental Hotel’de birini öldürür. Kurban ise açık bir kontrata sahip olan Yüksek Masa üyesidir. Wick’e otel yöneticisi tarafından sadece 1 saatlik kaçma süresi verilir.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.