Robert Pattinson’ın Koronavirüse Yakalanması Nedeniyle The Batman Çekimleri Ertelendi!

Robert Pattinson’ın Koronavirüse Yakalanması Nedeniyle The Batman Çekimleri Ertelendi!

  3 Eylül 2020

  10 Okunma

The Batman çekimlerine başlayan Robert Pattinson'ın koronavirüs testinin pozitif çıkması sonucunda filmin çekimleri yeniden ertelendi.

Matt Reeves’in yazıp yönettiği ve Robert Pattinson’ın başrolü üstlendiği The Batman filminin çekimleri Mart ayında pandemi nedeniyle durdurulmuştu. Filmin çekimlerine eylül ayında yeniden başlanması kararı alınmıştı ancak Robert Pattinson’ın koronavirüs testi pozitif çıktığı ve filmin çekimlerinin Londra dışındaki stüdyolarda çalışmaya başladıktan birkaç gün sonra durdurulmasına neden olduğu söyleniyor.

Warner Bros tarafından yapılan açıklamada “Batman prodüksiyon ekibinin bir üyesinin Covid-19 testi pozitif çıktı ve protokollere uygun şekilde izole ediliyor. Çekimler geçici olarak duraklatıldı.” ifadeleri kullanıldı. Vanity Fair, son derece önemli bir kaynak aracılığıyla virüse yakalanan kişinin Robert Pattinson olduğunu doğruladı.

Koronavirüs pandemisinin çekimleri durdurması nedeniyle stüdyo film tarihlerini yeniden düzenlemiş, Haziran 2021’de gösterime girecekti, ancak Ekim 2021’e ertelendi. Eğer Pattinson hasta ise bu heyecanla beklenen yeni Batman filminin daha fazla erteleneceği anlamına gelebilir.

Şimdilik The Batman’in 1 Ekim 2021’de vizyona girmesi planlanıyor.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.