Robert Pattinson, Batman’i Süper Kahraman Olarak Görmüyor!

Robert Pattinson, Batman’i Süper Kahraman Olarak Görmüyor!

  6 Aralık 2019

  1.968 Okunma

The Batman'in başrol oyuncusu Robert Pattinson, Sunday Today With Willie Geist programında Batman'i süper kahraman olarak görmediğini açıkladı.

Yakında Batman olarak izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Robert Pattinson, canlandıracağı karakterle ilgili ilginç açıklamalarda bulundu. Sunday Today With Willie Geist isimli programa katılan Pattinson, Batman’i süper kahraman olarak görüp görmediği sorusuna şaşırtan bir yanıt verdi. Başarılı oyuncu, canlandıracağı Batman karakterini bir süper kahraman olarak görmediğini belirtti.

Pattinson, Willie Geist’in “Sana Batman’i sormalıyım. Teklif geldi ve sen de süper kahraman olmak istediğini mi düşündün?” sorusuna şu yanıtı verdi: “Bence Batman bir süper kahraman sayılmaz. Bu garip. Süper kahraman olmak için süper güçlerin olması gerekiyor. Bu konuda inatlaşıyorum.”

Robert Pattinson’ın sözleri sosyal medyada tartışmaya neden olurken, Batman hayranlarından da tepki geldi. Bazı hayranlar Pattinson’ın yanıldığını, Batman’in inandığı şeyler için mücadele etmesi nedeniyle süper kahraman olduğunu belirtti.

Ben Affleck’in ayrılığının ardından yeni Batman için oyuncu arayışına girilmiş, Robert Pattinson’ın rolü üstlenmesine karar verilmişti. Matt Reeves, Batman’in filmde en iyi dedektif olarak gösterileceğini açıklamıştı. Filmin oyuncu kadrosuna Robert Pattinson’ın yanı sıra Zoe Kravitz, Paul Dano, Jeffrey Wright, Andy Serkis, John Turturro yer alıyor.

Film, 25 Haziran 2021’de izleyicilerle buluşacak.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.