Robert De Niro, David O. Russell’ın Filminde Rockefeller’ı Canlandıracak

Robert De Niro, David O. Russell’ın Filminde Rockefeller’ı Canlandıracak

  30 Ocak 2020

  997 Okunma

Robert De Niro'nun, David O.Russell'ın John D. Rockefeller'ın hayatını anlatacağı biyografi filminde rol alacağı iddia ediliyor.

Robert De Niro, 2019 yılında izleyicilerin karşısına The Irishman ile çıktı. The Irishman filminde işçi sendikası lideri Jimmy Hoffa’nın ölümünden sorumlu olan Frank Sheeran’ı canlandırmasıyla adından söz ettiren Robert De Niro’nun David O. Russell’ın yeni filminde rol alacağı konuşuluyor.

Daily Mail’in haberine göre aktör, sonunda “Silver Lining’s Playbook” filminin yönetmeni David O. Russell ve senarist Charles Randolph ile Amerikan tarihinin en büyük işadamlarından birine odaklanan yeni bir filmde bir araya gelme şansı bulacak. Haberde, De Niro’nun, 19. yüzyılın sonunda petrol şirketi ile büyük başarıya ulaşmış bir milyarder olan efsanevi John D. Rockefeller hakkında yeni bir biyografide yer alacağı iddia ediliyor.

Russell, muhtemelen bu baharda yeni filmi için Christian Bale ile bir araya gelecek, bu nedenle Rockefeller filmi için acelesi yok gibi görünüyor. Robert De Niro ise şu anda Martin Scorsese’nin bir sonraki filmi “Killing of the Flower Moon” un prodüksiyonuna başlamak üzere. Haber, Russell’in biyografi filminin De Niro’nun birkaç film projesini tamamlamasının ardından gerçekleşeceğini iddia ediyor.

De Niro ve David O. Russell, daha önce 2012’de sinemalarda gösterime giren “Silver Linings Playbook” filminde bir araya gelmiş, De Niro’nun en iyi yardımcı erkek oyuncu adaylığı da dahil olmak üzere 8 Oscar adaylığı kazanmıştı. İkili bunun ardından 2015 yapımı “Joy” filminde de işbirliği yapmıştı.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.