Robert De Niro Başrollü Komedi Filmi “The War with Grandpa”dan Fragman!

Robert De Niro Başrollü Komedi Filmi “The War with Grandpa”dan Fragman!

  15 Ağustos 2020

  8 Okunma

Robert De Niro ve Oakes Fegley'in başrolleri paylaştığı aile komedisi The War with Grandpa'dan resmi fragman ve afiş yayınlandı.

Usta oyuncu Robert De Niro, izleyicilerin karşısına yeni bir komedi filmiyle çıkmaya hazırlanıyor. 101 Studios ve Brookdale Studios, yakın zamanda yayınlanacak olan aile komedisi The War with Grandpa’nın resmi fragmanıyla birlikte bir afiş yayınladı.

Robert Kimmel Smith’in aynı adlı çocuk romanından uyarlanan The War with Grandpa’nın konusu şöyle: Film, Peter (Oakes Fegley) ve dedesi Ed (Robert De Niro)’nun hikayesini konu alıyor. İkisi eskiden çok yakındı ancak Büyükbaba Ed ailesinin yanına taşındığında, Peter en değerli varlığından, yatak odasından vazgeçmek zorunda kalır. Peter odasını geri almak için hiçbir şeyden vazgeçmez ve onu kovmak için arkadaşlarıyla bir dizi şaka planlar. Ama büyükbaba kolay kolay pes etmez ve bu ikisi arasında topyekun bir savaşa dönüşür.

Matt Ember ve Tom Astle’ın senaryosunu yazdığı The War with Grandpa, The SpongeBob Movie: Sponge on the Run’ın yönetmeni Tom Hill tarafından yönetildi. Filmin oyuncu kadrosunda Christopher Walken, Uma Thurman, Rob Riggle, Cheech Marin ve Laura Marano gibi isimler de yer alıyor.

The War with Grandpa, Covid-19 salgını nedeniyle bir değişiklik olmazsa 9 Ekim 2020’de vizyona girecek.

The War with Grandpa (2020) Fragman İzle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.