Robert De Niro, Al Pacino, Adam Driver ve Jared Leto, Ridley Scott’ın “Gucci” Filminde Rol Alabilir!

Robert De Niro, Al Pacino, Adam Driver ve Jared Leto, Ridley Scott’ın “Gucci” Filminde Rol Alabilir!

  22 Ağustos 2020

  12 Okunma

Robert De Niro, Adam Driver, Al Pacino ve bazı diğer yıldız isimler, Ridley Scott'ın Lady Gaga'nın başrolünü oynadığı gerçek bir suç hikayesi olan Gucci filmi için görüşmelerde bulunuyor.

Ridley Scott, şu sıralar dönem draması The Last Duel’i bitirmeye çalışırken, diğer yandan da eşi tarafından tutulan bir tetikçi tarafından vurulan Gucci moda markasının başı Maurizio Gucci’nin suikastı hakkındaki suç dramasına güçlü bir oyuncu kadrosu oluşturmaya çalışıyor.

Maurizio Gucci’nin 1995 yılında ofisinin merdivenlerinde suikastını düzenlemekten yargılanan ve hüküm giyen eski karısı Patrizia Reggiani ‘yi Lady Gaga’nın canlandıracağı suç dramasının kadrosuna Robert De Niro, Al Pacino, Adam Driver ve Jared Leto’nun dahil olmasıyla daha etkileyici hale gelebilir. Yıldız isimlerin projedeki rolleri için görüşmelerde bulundukları konuşuluyor.

MGM tarafından hakları satın alınan projenin Kasım 2021’de yayınlanması planlanıyor ve filme yıldızlardan oluşan bir kadro eklenmek isteniyor.

Sara Gay Forden’ın The House of Gucci: A Sensational Story of Murder, Madness, Glamour ve Greed kitabından uyarlanan filmin senaryosunu Roberto Bentivegna üstleniyor. Ridley Scott filmi Scott Free Productions, Giannina Scott ve Kevin Walsh ile birlikte üretecek.

Maurizio Gucci rolünde Gaga’nın karşısında kimin rol alacağı merak konusu. Scott’ın filmi eğer bu yıldız kadrosunu oluşturursa, ödül almasına kesin gözüyle bakılıyor. Projenin vizyon tarihi ise henüz belirsiz.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.