Ridley Scott İmzalı “Raised By Wolves” HBO Max’ten 2.Sezon Onayını Aldı

Ridley Scott İmzalı “Raised By Wolves” HBO Max’ten 2.Sezon Onayını Aldı

  18 Eylül 2020

  5 Okunma

HBO Max, en iyi performans gösteren orijinal yapımı haline gelen Ridley Scott'ın bilim kurgu dizisi Raised By Wolves'a İkinci sezon için onay verdi.

Blade Runner, Gladiator, Alien gibi yapımlara imza atan Ridley Scott’ın yönetmenliğini yaptığı bilim kurgu dizisi Raised By Wolves, 3 Eylül’de izleyicilerle buluştu. HBO Max, dizinin yayınlandığı iki haftalık süreç içerisinde izleyicini %50 oranında arttırdı. Bilim kurgu draması, yayın hayatına yeni başlayan platformun en iyi performans gösteren orijinal yapımı olması nedeniyle kısa süre içinde ikinci sezon onayını aldı.

Aaron Guzikowski tarafından yaratılan dizi, izleyicilerden gelen yoğun ilginin ardından HBO Max’ten 2.sezon için onay almayı başardı. Yönetici yapımcı olarak görev alan Ridley Scott, dizinin ilk iki bölümünü de yöneterek bir ABD dizisi için ilk yönetmenlik denemesini yaptı.

“Raised by Wolves”, gizemli bir gezegende insan çocukları yetiştirmekle görevli iki androide odaklanıyor. Büyüyen insan kolonisi dini farklılıklarla parçalanma tehdidi altındayken, androidler insanların inançlarını kontrol etmenin tehlikeli ve zor bir iş olduğunu öğrenirler.

İki androidden Anne rolüne Amanda Collin ve Baba rolüne Abubakar Salim’in hayat verdiği dizinin oyuncu kadrosunda Winta McGrath, Niamh Algar, Jordan Loughran, Matias Varela, Felix Jamieson, Ethan Hazzard, Aasiya Shah, Ivy Wong ve Travis Fimmel yer alıyor.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.