Rami Malek, No Time to Die’ın Hayranları Şoka Uğratacağını Söyledi

Rami Malek, No Time to Die’ın Hayranları Şoka Uğratacağını Söyledi

  4 Kasım 2020

  3 Okunma

25. James Bond filmi No Time to Die'ın kötü karakteri Safin'e hayat veren Rami Malek, film hakkında açıklamalarda bulundu.

Daniel Craig’in son kez ikonik karaktere hayat vereceği 25. James Bond filmi No Time to Die, pandemi nedeniyle birkaç kez ertelendi. Bu nedenle James Bond filmi hakkında birçok söylenti ortaya atıldı ancak filmin kötü adamını canlandıran Rami Malek, film 2021 Nisan ayında vizyona girdiğinde hayranların şaşıracağını söylüyor.

Filmin kötü karakteri Safin’e hayat veren Rami Malek, GQ’ya verdiği röportajda “Bırakalım söylentiler etrafta gezinsin, çünkü filmden ne bekliyor olursanız olun, filmi izlediğinizde şok olacaksınız. Bu yüzden yangına körükle gitmeyeceğim.” dedi.

Daniel Craig’in son James Bond filmiyle ilgili birçok söylentiden biri Malek’in karakteri Safin’in 1962’de vizyona giren, o dönem Sean Connery’nin başrolünü üstlendiği ilk James Bond filminin kötü adamı Dr. Julius No olduğunun ortaya çıkacağı. Malek, bu teoriyle ilgili “Bu ilginç bir teori. Oltaya gelmeyeceğim ama ilginç olduğunu düşünüyorum. İzleyiciler sadece bekleyip görmek zorunda kalacaklar.” dedi.

Safin’in No Time To Die’daki rolünden bahseden filmin yönetmeni Cary Joji Fukunaga, GQ’ya 007’nin karşılaştığı en tehlikeli tehditlerden biri olduğunu söylemişti.

No Time to Die, 2 Nisan 2021’de sinemalarda olacak.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.