Rambo 5: Last Blood Film Çekimleri Tamamlandı

Rambo 5: Last Blood Film Çekimleri Tamamlandı

  5 Aralık 2018

  198 Okunma

Rambo 5: Last Blood Filminin çekimleri tamamlandı. Haberi usta oyuncu Sylvester Stallone kendi resmi İnstagram hesabından duyurdu.

Sylvester Stallone’nin başrolünü oynadığı serinin beşinci filmi olan Rambo 5: Last Blood filminin çekimleri tamamlandı.
Haberi usta oyuncu resmi İnstagram hesabından kendisi duyurdu. Yönetmen koltuğuna Adrian Grunberg’in oturduğu yapımda başrolleri ise; Sylvester Stallone’nin yanında Yvette Monreal, Paz Vega, Sergio Peris-Mencheta, Oscar Jaenada ve Sheila Shah gibi isimler rol alıyor. Filmin vizyon tarihi henüz belirsizliğini korurken 2019 yılında gösterime gireceğine kesin gözüyle bakılıyor. Filmin detaylarını görmek için Tıklayınız.

Yorum Alanı
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir. 2020 Filmleri - 2019 Filmleri - Avengers: Endgame - Yenilmezler 4