Quentin Tarantino, Yönetmenliği Bırakacak mı?

Quentin Tarantino, Yönetmenliği Bırakacak mı?

  5 Temmuz 2019

  738 Okunma

Hollywood sinemasında kendini kanıtlamış ünlü yönetmen Quentin Tarantino, Once Upon A Time In Hollywood ve Star Trek ile birlikte yönetmenlik kariyerine son vereceğini söylemişti. Ünlü yönetmen Quentin Tarantino’dan bu konuyla ilgili ilk kez detaylı açıklama yaptı.

Tarantino, GQ Avustralya’ya, yönetmenliği bırakacağı ile ilgili yaptığı detaylı açıklama şu şekilde : ”Bence iş tiyatral filmlere gelince, yolun sonuna ulaştım. Kendimi film kitapları, tiyatro oyunları yazarken görüyorum, yani yaratıcı olmaya devam edeceğim. Ama bence filmlere verebileceğim her şeyi verdim.” Tarantino’nun GQ Avustralya’ya verdiği röportajda onunla birlikte yer alan Brad Pitt ise bu konu hakkında şunları söyledi : “Bence hiç de blöf yapmıyor. Bence ölümcül derecede ciddi.”

Oyuncu ve iki Oscar ödüllü başarılı yönetmen Quentin Tarantino, birçok ödüllü ve gişe rekortmeni filme imza attı. Rezervuar Köpekleri, Zincirsiz, Ucuz Roman, The Hateful Eight, From Dusk Till Dawn, Soysuzlar Çetesi bu filmlerden birkaçı.

Once Upon a Time in Hollywood filminin vizyona girmesine kısa bir süre kaldı. Bir televizyon oyuncusu ve onun dublörünün sinema sektörüne girme maceralarını konu alıyor. 23 Ağustos tarihinde vizyona girecek filmin oyuncu kadrosu ise oldukça geniş. Oyuncu kadrosunda Timothy Olyphant, Margaret Qualley, Dakota Fanning, Al Pacino, Luke Perry, Damian Lewis, Damon Herriman, Emile Hirsch, Kurt Russell, Bruce Dern gibi isimler bulunuyor.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.