Quentin Tarantino Son Filminin Kill Bill 3 Olabileceğini Açıkladı!

Quentin Tarantino Son Filminin Kill Bill 3 Olabileceğini Açıkladı!

  12 Aralık 2019

  1.419 Okunma

Usta yönetmen Quentin Tarantino, katıldığı bir programda son filminin "Kill Bill 3" olabileceğini açıkladı.

Bu yıl Brad Pitt, Leonardo di Caprio, Al Pacino gibi isimleri biraraya getiren filmi Once Upon a Time..in Hollywood ile izleyici karşısına çıkan Quentin Tarantino, katıldığı bir programda Kill Bill’in devam filminin masada olduğunu söyledi.

Tarantino, Once Upon a Time in Hollywood’un tanıtım çalışmaları sırasında onuncu filmin ardından yönetmenliği bırakacağını söylemişti. Yönetmenin bu açıklamalarının ardından son filminin ne olacağı merak konusu olmuştu. Andy Cohen Talk Show programına konuk olan Tarantino açıklamalarında, Uma Thurman’ın başrolde yer aldığı Kill Bill 3 filminin sinyallerini verdi.

Uma Thurman ile bir akşam yemeği yediğini ve devam filmi hakkında konuştuklarını belirten Tarantino, şu ifadeleri kullandı:

“Dün gece Uma Thurman ile yemek yedik. Kill Bill 3 ile ilgili ne yapacağım hakkında bir fikrim var. O zamandan beri The Bride karakterine ne oldu? Ve ne yapmak istiyorum? Saçma sapan bir macera ile ortaya çıkmak istemedim. The Bride karakteri saçma sapan bir hikayeyi hak etmiyor, çok zorlu ve uzun bir mücadele verdi. Şimdi ilginç olabilecek bir fikrim var ama yine de kısa bir sürede yapmam. Bundan en az üç yıl sonra olur ancak fikir kesinlikle masada.”

Yönetmen şu anda 5 bölümlük bir TV dizisi kaleme alıyor. Tarantino’nun son filminin Kill Bill Vol.3 olup olmayacağını bekleyip göreceğiz.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.