Quentin Tarantino Bu Yıl En Sevdiği 3 Filmi Açıkladı

Quentin Tarantino Bu Yıl En Sevdiği 3 Filmi Açıkladı

  5 Aralık 2019

  1.444 Okunma

Bu yıl izleyicilerin karşısına Once Upon a Time...in Hollywood ile çıkan usta yönetmen Quentin Tarantino, 2019'da en sevdiği 3 filmi açıkladı.

Pulp Fiction, Reservoir Dogs, Django Unchained gibi filmlere imza atan ve son olarak Once Upon a Time.. in Hollywood ile izleyici karşısına çıkan usta yönetmen Quentin Tarantino, yıl sonunda favori filmlerini açıkladı. Tarantino, kendisine ulaşan bir gazeteciye, 2019’da en beğendiği 3 filmi açıkladı.

Quentin Tarantino, bu yıl Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Al Pacino ve Margot Robbie’yi bir araya getiren Once Upon a Time.. in Hollywood ile gündeme geldi. Yılın en iyi filmlerinden biri olarak görülen film beklentileri tam karşılayamadı ancak adından söz ettirmeyi ve National Bord of Review, NYFCC’de ödül almayı başardı.

Katıldığı bir gecede Erick Weber isimli gazeteciye demeç veren Tarantino, bu yıl en beğendiği 3 farklı tarzda film söyledi. Usta yönetmenden aldığı cevapları sosyal medya hesabından paylaşan Erick Weber, filmlerin The Irishman, Crawl ve Doctor Sleep olduğunu aktardı.

Filmlerden ilki Martin Scorsese’nin yönettiği ve başyapıt olarak değerlendirilen The Irishman olurken, İkincisi ise Alexandre Aja’nın yönettiği Dram-Gerilim türünde olan Crawl oldu. Üçüncü film ise The Shining’in devam filmi olan ancak gişede beklentinin altında kalarak hayal kırıklığı yaratan Doctor Sleep.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.