Prömiyerini Cannes’da Gerçekleştiren Kül En Saf Beyazdır Filminden Fragman Geldi

Prömiyerini Cannes’da Gerçekleştiren Kül En Saf Beyazdır Filminden Fragman Geldi

  3 Şubat 2019

  190 Okunma

Kül En Saf Beyazdır filminden beklenen fragman geldi.

Zhangke Jia imzalı olan Kül En Saf Beyazdır filminin yeni fragmanı izleyicilerle buluştu. Filmin prömiyeri geçtiğimiz yıl içerisinde Cannes’da gerçekleştirilmişti. Romantik drama filmi özellikle Altın Palmiye için yarışıyor. Filmin yeni posteri ile fragmanı da görücüyle buluştu.

Dağlar Uzaklaştığında ve Günahın Dokunuşu gibi yapımlardan tanımış olduğumuz başarılı Çinli yönetmen Zhangke Jia’nın hem yapımcılık kadrosunda hem de senaristlik kadrosunda yer aldığı filmin kadrosuna baktığımız zaman ise karşımıza Liao Fan, Zhao Tao, Feng Xiaogang, Diao Yi’nan, Xu Zheng ve Casper Liang yer almaktadır.

Filmin konusunda ise Çin’in suç dolu olan yeraltı şehrinde yaşanmakta olan ve 2001 yılından 2017 yılına kadar uzanan adeta destansı bir aşk anlatılmaktadır. Qiau Çin’de çok genç bir dansçıdır. Fakat kendisi şehrin gangsterleri arasında bulunan Bin’e aşık olur. Genç dansçı çeteler arasında çıkmış olan bir kavga sırasında aşık olduğu adamı koruyabilmek için ateş eder. Bu durumdan dolayı beş yıl hapis yatmak zorunda kalır. Genç dansçı cezası bittikten ve serbest kaldıktan sonra ise ilk işi Bin’e ulaşmaya çalışmak olur.

Kül En Saf Beyazdır filmi geçtiğimiz yıl Atina, New York, Toronto, Londra ve Busan festivalleri sırasında gösterime sunuldu. Filmin ülkemizdeki çıkış tarihi ise 5 Temmuz 2019 olarak açıklandı. Bu tarihte filmi sinemada izleyebilme imkanınız bulunmaktadır. Fragmanında da oldukça etkileyici sahnelerin bulunduğunu görebiliyoruz.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi, Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.