Priyanka Chopra Başrollü “White Tiger” Filminden Teaser Yayınlandı

Priyanka Chopra Başrollü “White Tiger” Filminden Teaser Yayınlandı

  31 Ekim 2020

  3 Okunma

Netflix'in Hintli yazar Aravind Adiga'nın romanından uyarlanan "The White Tiger"dan tanıtım fragmanı izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Netflix, New York Times’ın en çok satanlar listesinde yer alan Aravind Adiga’nın aynı adlı ödüllü romanına dayanan The White Tiger filminden ilk tanıtım fragmanını yayınladı. Hint sınıf sistemindeki düşük sosyal yapısı, keskin girişimci bakışına inanmayan genç bir adam olan Balram Halwai’nin bu karanlık, komik ve enerjik hikayesinde Adarsh ​​Gourav, Rajkummar Rao ve Priyanka Chopra Jonas başrolde. Filmin yönetmenliği ise Ramin Bahrani üstleniyor.

Kurnaz ve hırslı bir genç olan Balram Halwai, fakir bir köylüdür. Amerika’dan dönen ve Ashok’un şoförü olan Balram, işini en iyi şekilde yapmaya çalışmaktadır. Toplum, Balram’ı hizmetçi olarak eğitmiştir, bu yüzden zenginler için vazgeçilmez olmuştur. Ancak bir ihanet gecesinin ardından Balram, onu tuzağa düşürecekleri ama kendi paçalarını kurtarmak için gidecekleri yozlaşmış yolların farkına varır.

“The White Tiger”, Netflix’te dünya çapında 190 ülkede birden çok dilde yayınlanacak. Film, Yeni Delhi, Bengaluru, Dhanbad ve Agra’da bir Hintli ekip ile çekildi. Ramin Bahrani’nin yönetmenliğini üstlendiği filmin senaryosunu Bahrani ve Todd Field birlikte uyarladı. Filmin yapımcılığını ise Mukul Deora ve Priyanka Chopra üstleniyor.

The White Tiger, 22 Ocak 2021’de Netflix’te yayınlanacak.

The White Tiger | Resmi Tanıtım Fragmanı | Netflix

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.