Prisoners of the Ghostland’e Imogen Poots Katıldı

Prisoners of the Ghostland’e Imogen Poots Katıldı

  8 Şubat 2019

  219 Okunma

Imogen Poots, Prisoners of the Ghostland'e dahil oldu.

Daha önce kadrosuna Nicolas Cage’in katılmış olduğu Prisoners of the Chostland’e şimdi ise ünlü oyuncu Imogen Poots dahil oldu.

Daha önce Altın Küre ve Oscar ödülleri almış olan sevilen oyuncu Nicolas Cage, başrolde bulunduğu post apokaliptik gerilim ve aksiyon alanında yer alan Prisoners of the Ghostland filminin kadrosuna yeni bir kişiyi daha ekledi. Frank & Lola, Dehşet Odası ve Dev Avcısı gibi filmlerde rol almış olan İngiliz oyuncu Imogen Poots, filmin kadrosuna yeni dahil olan isimler arasında yer aldı.

Filmde Hero karakteri kötü şöhretli olan bir suçludur. Kendisi kaçırılmış olan bir kızı kurtarmak için görevlendirilir. Yalnız kız, doğaüstü ve karanlık bir evrende kaybolur. İkili ise onları birbirine bağlanmış olan bu kötü laneti bozması gerekir. Ghostland’e hükmetmekte olan gizemli hayaletlerden mutlaka kaçmaları gerekir. Filmin başrolü olan Cage filmi tanımladığı sırada filmin bugüne kadar oynadığı en çılgın film olduğunu belirtti. Aynı zamanda filmin çekimleri ise önümüzdeki ilkbaharda başlayacak. Yalnız vizyon tarihinin ne olduğu şimdi belli değildir.

Prisoners of the Ghostland filminin yönetmenliğini ise daha önceden Love Exposure, Why Don’t You Play in Hell? Ve Suicide Club gibi yapımlardan tanımış olduğumuz Japon yönetmen Sion Sono yer alıyor. Sono’nun İngilizce olarak çekmiş olduğu ilk film olacak. Filmin senaryosunu ise Reza Sixo Safai ile beraber Aaron Hendry yazdı.

 

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.