Pixar’ın Animasyon Filmi Onward’dan Yeni Bir Fragman Geldi

Pixar’ın Animasyon Filmi Onward’dan Yeni Bir Fragman Geldi

  2 Aralık 2019

  1.526 Okunma

Pixar'ın önümüzdeki yıl vizyona girecek olan ve iki elf kardeşin maceralarını anlatan animasyon filmi Onward'dan yeni bir fragman yayınlandı.

Coco, Arabalar serisi, Toy Story, Yukarı Bak, Ratatuy, İnanılmaz Aile, Sevimli Canavarlar gibi birçok sevilen animasyon filminin yapımcısı olan Pixar, önümüzdeki yıl iki elf kardeşin maceralarını anlatan Onward ile izleyici karşısına çıkacak. Elflerin, perilerin, trollerin bulunduğu bir dünyada geçen Hadi Gidelim‘den yeni bir fragman paylaşıldı.

Heyecanla beklenen filmin hem senaryosunu hem yönetmenliğini Dan Scallon’un üstlendiği filmde iki kardeşten Barley Lightfoot’u Chris Pratt, Ian Lightfoot’u Tom Holland seslendiriren, Octavia Spencer, Julia Louis-Dreyfus gibi isimler de filmin seslendirme kadrosunda yer alıyor. Julia Louis-Dreyfus’un henüz ismi bilinmeyen anneyi seslendirmesi bekleniyor.

Film, babalarını küçük yaşta kaybeden iki elf kardeşin hikayesine odaklanıyor. Çok özledikleri babalarını bir gün görme şansı elde ettiklerini öğrenen kardeşler, babalarını görme fırsatı sağlayacak büyüyü elde etmek için zorlu bir mücadeleye girişir.

İzleyicilerini sihirli bir dünyaya götürecek olan animasyon filmi Onward, ülkemizde 3 Nisan 2020 tarihinde vizyona girecek. Disney’in alt kuruluşu Pixar’ın önümüzdeki yıl izleyici karşısına çıkacağı bir diğer film ise Inside Out ile benzeyen Soul olacak.

Onward | Hadi Gidelim (2020) Animasyon Filmi Fragman izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi, Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.