Penny Dreadful Spin-Off Dizisi Penny Dreadful: City of Angels’tan İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Penny Dreadful Spin-Off Dizisi Penny Dreadful: City of Angels’tan İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

  17 Ocak 2020

  70 Okunma

Penny Dreadful'un spin-off dizisi Penny Dreadful: City of Angels'tan ilk tanıtım fragmanı izleyicisinin beğenisine sunuldu.

ABD’nin popüler Tv kanallarından Showtime’da 2014-2016 yılları arasında 3 sezon yayınlanan, başrolünde Eva Green’in yer aldığı Penny Dreadful’un spin-off’u City of Angels’tan geçtiğimiz günlerde ilk görseller gelmişti. Şimdi ise dizinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Showtime, dizinin tanıtım fragmanıyla birlikte yayın tarihini de açıkladı.

Korku-fantezi-dram türlerindeki Penny Dreadful, Dr. Frankenstein, Dracula, Dorian Gray gibi karakterleri bir araya getiriyor, Viktorya Londrası’nda geçen bir hikayeyi konu alıyordu. Yine John Logan’ın yaratıcısı olduğu spin-off dizisi, izleyicileri 1938’lerin Los Angeles’ına götürecek.

1938’li yılların Los Angeles’ında geçecek olan dizinin sinopsisi şöyle: “Korkunç bir cinayet şehri şok ettiğinde, Dedektif Tiago Vega (Zovatto) ve ortağı Lewis Michener (Lane), şehrin ilk otoyollarının inşasından ve Meksika-Amerikan folklorunun derin geleneklerinden, Üçüncü Reich’ın tehlikeli casusluk eylemlerine ve radyo evangelizminin yükselişine kadar Los Angeles’ın zengin tarihini yansıtan masalsı bir hikayeye karışırlar. Dedektif Vega, çok geçmeden güçlü bir düşmana karşı mücadele etmek zorunda kalır.

Dizinin oyuncu kadrosunda dedektif Tiago Vega’ya hayat veren Daniel Zovatto’nun yanı sıra Natalie Dormer, Adriana Barraza, Michael Gladis, Jessica Garza, Nathan Lane ve Johnathan Nieves gibi isimler yer alıyor.

Penny Dreadful: City of Angels, 26 Nisan’da izleyicilerle buluşacak.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.