Amy Adams’lı Penceredeki Kadın Filminden Türkçe Altyazılı Fragman Var!

Amy Adams’lı Penceredeki Kadın Filminden Türkçe Altyazılı Fragman Var!

  21 Aralık 2019

  1.550 Okunma

Joe Wright'ın yönetmenliğini yaptığı Amy Adams'lı The Woman in the Window filminden ilk fragman yayınlandı.

Son olarak Gary Oldman’ın Oscar kazandığı Darkest Hour’un yönetmenliğini yapan Joe Wright’ın yeni filmi The Woman in the Window’dan ilk fragman yayınlandı. İddialı olan fragman, izleyicilere oldukça gerilimli bir hikaye sunuyor.

A.J. Finn’in romanından uyarlanan film, geçtiğimiz Ekim ayında vizyona girecekti ancak deneme gösterimlerinin ardından gösterim tarihi ertelenmişti. Disney-Fox birleşmesinin sonrasında filmin hakları Disney’e geçmişti. Filmin deneme gösterimleri sırasında filmin birçok twist barındırması nedeniyle bazı sahnelerin yeniden çekilmesine karar verilmişti.

Başrolünde başarılı oyuncu Amy Adams’ın yer aldığı film, Tracy Letts tarafından A.J. Finn’in romanından beyaz perdeye uyarlandı. Filmde Amy Adams’a Gary Oldman, Anthony Mackie, Wyatt Russell, Jennifer Jason Leigh, Brian Tyree Henry ve Julianne Moore gib isimler eşlik ediyor.

Filmin konusu şöyle: New York’ta yaşayan ve agorafobisi olan psikolog Anna Fox komşularını izlemeye başlar. Yeni taşınan komşusu Jane Russell ile yakınlık kuran Anna Fox, bu kadının öldürülmesine tanık olur. Ne yapacağını bilemeyen Dr. Anna Fox, yüksek gerilimli olaylarla karşı karşıya gelir.

Yönetmenliğini Joe Wright’ın üstlendiği, senaryosunu Tracy Letts’in kaleme aldığı The Woman in the Window, 15 Mayıs 2020 tarihinde gösterime girecek.

Penceredeki Kadın (2020) Filmi Türkçe Altyazılı Fragman izle

The Woman in the Window (2020) Orijinal Fragman izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.